sprawdzicie? :)

Temat przeniesiony do archwium.
Podczas ferii zimowych miałam przykrą przygodę. Zjeżdżając ze stoku złamałam nogę. Lekarze założyli mi gips. Musiałam zostać w szpitalu przez 2 tygodnie. Nie nudziłam się jednak gdyż odwiedzali mnie znajomi, słuchałam muzyki i czytałam książki.

During my winter holiday I had unpleasant adventure. Moves from the slope I broke my leg. The doctors xxxxxxxx. I had been in hospital for 2 weeks. But I did not bored because my friends visited me often, I listened to music and readed books.

Tydzień temu chorowałam na grypę. Bolała mnie głowa, miałam wysoką gorączkę, dreszcze i silny ból gardła. Lekarz przepisał mi odpowiednie leki i nakazał zostanie w domu. W domu czytałam i dużo spałam.

One week ago I was sick, it was flu. I had headached, high fever, shiver and severe sore throat. The doctor prescribed me the opportunely medication and ordered to stay at home. At home I readed and slept a lot.

Podczas obozu językowego miałam grypę i nie brałam udziału w zajęciach przez 2 dni. Po przebadaniu mnie lekarz zalecił zostanie w domu i przepisał receptę. W domu starałam się nadrabiać zaległości w zajęciach i dużo spałam.

During the language of the camp I had the flu and I did not participate in the classes for 2 days. After examination the doctor told me to stay at home and gave me prescription. At home I tried to exceed classes and I slept a lot.

Podczas ferii w górach zachorowałam. Lekarz zalecił mi pozostanie w domu i przyjmowanie leków.

During my winter holidays in the mountains I sicked. The doctor recommended that I stay at home and taking medications.
pomoże ktoś? :(

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie