Rodzina w Angli szuka Au pair od zaraz!

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem au pair w angli w bardzo bardzo fajnej rodzinie-z przyczyn nie zaleznych musze ja opuscic jezeli ktoras z was jest zainteresowana prosze pilnie o kontakt ze mna [email]
Czesc!!
Jestem zainteresowana praca w Angli, ale jestem ciekawa kiedy jest mozliwa ta praca?
Ja chcialabym wyjechac do Angli do pracy ale w wakacje.
Cześć ja jestem zainteresowana, jeśli jest to jeszcze aktualne.
Jeżeli możesz to odpisz na adres; [email]
dzięki:))
jetsem zainteresowana, czy to jeszcze aktualne
jestem zainteresowana mogę wyjechać w najbliższym czasie, ważne dla mnie będzie jedynie miejsce zamieszkania mój emeil [email]
jestem z Konina i zainteresowało mnie twoje ogłoszenie o ile jest jeszcze aktualne,powiedz tylko co musze zrobić aby muc tam wyjechać ja mam 21 lat i studiuje w Medyku-Karolna
Hej, jestem zainteresowana pracą jaku au pair w Anglii. szukam właśnie jakiejs rodziny od połowy marca do konca czerwca
mój mail [email]
cześć jezeli twoja propozycaj jest nadal aktualna to jestem zainteresowana moge jechać pod koniec maja.pozdrawiam:)
czesc jesyem zainteresowana to propozycja. chciałabym wiedzie jak wygłąda ta praca jakie sa wymagania. Jesłi chidzi o moje doswiadczenie w pracy z dziecmi to z tym nie ma najmniejszego problemu bo studiuje filologie polska kierunek pedeagogiczny i pracuje jako wolontariusz w zakładzie pomocy społecznej dzieci uposledzonych umysłowo i fizycznie. jesli mozesz to skontaktuj sie ze mna [email]
chciałam się dowiedzieć więcej na temet pracy u tej rodziny.
Jestem bardzo zainteresowana twoim ogloszeniem,czy to jeszcze aktualne?Pozdrawiam kascia.
Jestem bardzo zainteresowana twoim ogloszeniem,czy to jeszcze aktualne?Pozdrawiam kascia.
Dziewczyny drogie....ja Was prosze odpisujac na posty popatrzcie na date jego napisania!!!! Przeciez z logicznego punktu widzenia oferta zamieszczona rok temu nie bedzie nadal aktualna!!!!! Przynajmniej na tym forum!!! Pozdrawiam wszystkie au pair;))))))
np.
Kascia odpisla na wiadomosc zamieszczona 4 lis 2004 roku!!! A mamy??
22 lis, ale 2005r.
Papapapa
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa