PILNEEEE!!!Proszę o pomoc w przetłumaczeniu pytań oraz o odpowiedzi do poniższych Pytań.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

1. what examples of good and bad manners at work do you know?

2. do you agree that courtesy is no langer respected?why?/why not?

3. are busines people in your country easy-going or more formal? what they usually wear to work?

4. invite your visitor to a restaurant

5. is fashion important to you? what things have you got with you that you could call fashionatte?

6. think of examples of famous brands. what kind of lifestyle do they sell? how do the advertisements promate the image?

7. desribe your favourite product

8. what does cuccess mean to you?

9. what makes a successful company?
what successful companies do you know?

10. what soft drinks are popular chour country? whay are they popular?

11. how to set up a have business/
Po co ktoś obcy ma odrabiać za Ciebie pracę domową? Do roboty.
Dla twojej wiadomosci jeśli umiałbym sam to zrobic to nie zawracałbym nikomu głowy;]
Do Twojej wiadomości: tutaj tylko frajerzy odrabiają prace domowe za innych.
Z frajerami twojego pokroju nie mam o czym pisac i zniżac sie do twojego poziomu
A pomoc komuś innemu nie uważam za frajerstwo
ciekawe, ilu osobom odrobiłaś prace domowe.
A dlaczego nie poprosisz kogos z Twojej klasy/grupy o odrobienie tego zadania za Ciebie?
Bo zwróciłem się o pomoc do tego działu Pomoc tłumaczenie... bo w życiu trzeba sobie pomagac! i pisze po raz kolejny jeśli wiedziałbym jak to zrobic to nie zawracałbym nikomu głowy
Napisz, jak potrafisz, aktoś poprawi. Na tym polega pomoc, a nie na odrabianiu zadań za innych. Może maturę też napisać?
Maturę mam dawno za sobą ;] Jestem na pierwszym roku studiów a w średniej miałem tylko niemiecki
no to czeka Cie egzamin z angielskiego. Kto napisze?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia