how important is

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

how important is to read a foreign language during the studying

jesli ktos moze pomoc wymyslec sensowna argumentacje albo skrobnac pare zdan to bardzo prosze ;)
gdy studiyujemy biologie, medycyne to najwazniejsze jest umiec Lacine - i czytanie tego jezyka pomoze.
Wez sie za prace i srob cos sam - bo tutaj na forum 'pomoc' polega na poprawkach a nie na odrobieniem szkolnych zadan.
widać kolego masz małe problemy z rozmieniem tekstu milego
Cytat: cassidyang
widać kolego masz małe problemy z rozmieniem tekstu milego

po pierwsze, nie jestem twoim 'kolega', bo gdybym byla, to bym Ciebie zachecila do zrobienia tego, a na to akurat to ja mam swoje sposoby.
A co widze, z twojej odpowiedzi to jest tylko lenistwo, i pyskanie dla starszych osob, ktore chca Ciebie wprowadzic na dobra droge.