WAZNE TLUMACZENIE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

31-49 z 49
| następna
Dizubdziuś, naucz się czytać. Gdize Eva napisała, że prowadzi wykłady na iberystyce? A już na pewno nie ma obowiązku udowadniać niczego Tobie, zwłaszcza odpowiadać na tak nieuprzejmie wyrazone prośby.
Eve Toj sposob wypowiadania sie swiadczy,.ze wykladasz, ale towar na polki w markecie!! JESZCZE RAZ CI MOWIE, JESTES UZALEZNIONA OD NETU!!!!!!!POWINNAS SIE LECZYC, TY NA PEWNO TEGO NIE ZAUWAZASZ!!!
Akurat nie mam. Mam nadzieję, że to nie przestępstwo? Na dodatek ostatni raz miałam do czynienia z hiszpańskim przeszło 7 lat temu. Od tamtego czasu nie był mi do niczego jeszcze specjalnie potrzebny.
Widzisz, naila, jeśli rozmówca nie jest w stanie dostosować się do mojego poziomu, to ja się dostosuję do pozimu rozmówcy. Trudno, moja strata.
no dobra ,napisała że ukończyła.A teraz pewnie szaleje po internecie szukając tego słowa.
A teraz pewnie szaleje po internecie
>szukając tego słowa.

A po co? Do niczego mi to słowo niepotrzebne.
Eva ,na poważnie.To tak jakby zpomnieć po angielsku słowa 'men' albo 'go'.skłamałaś i nawet nie potrawisz się do tego przyznać.jestem zniesmaczony towarzystwem.spadam stąd.
znalezienie tego słowa w necie to jakieś 10 sekund:

ácere
n. maple, type of hardwood tree which grows in northern regions and is cultivated for its wood and sap

no i pod względem występowania jest znacznie rzadsze niż 'men' czy 'go'
eVA CZEPIA SIE KAZDEGO SLOWA W KAZDYM POWYZSZYM WPISIE, NIC NIE MOWI NA TEMAT MOJEGO STWIERDZENIA ZE JEST UZALEZNIONA OD NETU-MAM RACJE NIE WIDZI PROBLEMU!!! WYSTARCZY SPOJRZEC W HISTORIE ILE RAZY NA DZIEN ONA SIE WPISUJE, JEJ WPISY SA Z ROZNYCH GODZIN DZIENNYCH I NOCNYCH , ONA CALY DZIEN W NECIE SIEDZI, TEZ STAD SPADAM
eVA CZEPIA SIE KAZDEGO SLOWA W KAZDYM POWYZSZYM WPISIE, NIC NIE MOWI NA TEMAT MOJEGO STWIERDZENIA ZE JEST UZALEZNIONA OD NETU-MAM RACJE NIE WIDZI PROBLEMU!!! WYSTARCZY SPOJRZEC W HISTORIE ILE RAZY NA DZIEN ONA SIE WPISUJE, JEJ WPISY SA Z ROZNYCH GODZIN DZIENNYCH I NOCNYCH , ONA CALY DZIEN W NECIE SIEDZI, TEZ STAD SPADAM
Niezupełnie to samo. "hombres" i "ir" nie zapomniałam.

A nazwy drzew czy innych roślin? Mnie to niepotrzebne. Po angielsku ich też nie znam. Po polsku zresztą też nie.
nic nie mowi
>na temat mojego stwierdzenia

Oh, I'm so so sorry!! I didn't realize you were looking for even more attention! My sincere apologies. Please, will you ever forgive me?
.jestem
>zniesmaczony towarzystwem.spadam stąd.

wytrwaj w tym postanowieniu, jeżeli nie chcesz pomagac. Pomagac, a nie 'pomagac'. odrabianie pracy domowej w calosci to nie pomoc.
'acere'używa sie we większości krajów Ameryki Południwej i Wysp Karaibskich w taki sam sposób jak się używa 'men' 'mate' po angielsku.Eva tylko się nie błażnij dalej pisząc że uczyłaś sie tylko hiszpańskiego z Hiszpani.
Z Hiszpanii to nawet wcale. O acere nigdy nie słyszałam. I niby o czym ma to świadczyć?
ludzie przestancie! to zupelna dziecinada. jedna zla o to ze nickt nie chce odwalic roboty za nia, druga probuje udowodnic kim jest i co robi, rozpisujac sie na temat jej godzin pracy i zasob slow. naila2000 zaakceptuj fakt, ze ludzie nie odwalaja tu roboty za kogos, a eve74 jezeli nie chcesz pomoc to niepisz nic. sprawa prosta. po co jakies dyskusje i durne tlumaczenia???
sorry nie dokladnie sie wyrazilam:

*a eve74
>jezeli nie chcesz odrobic za kogos roboty to niepisz nic. sprawa prosta. po co jakies
>dyskusje i durne tlumaczenia???
i zle napisalam nick:

*eva74 - sorry
haha mało jeszcze wiecie dzieciaczki oj mało o ludziach z tego forum..:D
Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna