Za i przeciw kilka zdan

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

temat: There should be no compulsory (obowiązkowy) school subject, Students should be allowed to choose the subject they want to study

prosze o kilka sensownych i zaawansowanie rozwinietych zdan za i przeciw
dzieki oraz Wstęp czyli rozwiniecie tezy

Za np. Doskonaleniesie w wybranej dziedzinie , wiedza praktyczna, nie trzeba skupiac sie na innych przedmiotach, pelna koncentracja na tym jednym
przeciw: np. brak praktycznej wiedzy ktora czesto przydaje sie w zyciu itp
Dobrze, dobrze '69', my tu za Ciebie bedziemy odrabiac zadania domowe (bo i tam niczego innego nie mamy do roboty wieczorami) - a ty bedziesz sobie ogladal TV albo zajmowal sie innymi przyjemnosciami.
Dla mnie to cos nie fair, nie wiem jak inni to widza - chcialabym zobaczyc chociaz troche twojego wlasnego wkladu.
To nei jest zdanie tylko mam jutro wypracowanie i potrzebuje kilka fajnych zwrotow na ten temat jesli komus nie bedzie to sprawialo problemow z gory dziekuje
Zamierzasz sie tych zwrotow na pamiec nauczyc?

To przeciez to jest tak samo jak odrobienie za ciebie zadania. Napisz te zdania i wklej do sprawdzenia a nie idz na latwizne.
moj drogi '69'
Prosze sie nie czepiac czy to jest 'zadanie domowe' czy 'wypracowanie' - naprawde dla mnie to jest jedno i to samo.
Zacznij teraz - masz caly wieczor przed soba.
In my opinion students should choose several main subjects. They wouldn't waste their time on another lessons and
they get chance on concentrate more on dominated subjects. F.E. The mathematics must develope their scientific mind and stop focus on humanist subjects.
Moreover, It gets for students practical knowladge becouse they can use more time and more lessons.
They have to focus only on 1-2 subject and nothing more, don't have to worry about marks from others subject

However, the students which don't know a basic knwoledge from every subject have a big problem becouse all that informations are being used in modern wordl
and without it they are't able to survive

Wiem ze troche pogmatwalem i nie ta skladnie ale prosze o poprawienie i moze jakis wstep?
dzieki
No to rzuci ktos okiem poprawi?
They
>wouldn't waste their time on OTHER lessons and
>they WOULD get A chance TO concentrate more on THE subjects THEY PREFER.
>mathematicIANs

develope =ORT.

stop focus- FORMA Z ING on

>humanist subjects. - NIECH BĘDZIE, NIE MOŻE BYĆ BEZBLĘDNE, NIE?

It gets for NIE ROZUMIEM


knowladge becouse -ORT ORT
>They have to focus only on 1-2 subject LICZBA MNOGA

others subject - s przy drugim wyrazie tylko
>
>However, the students WHO don't know a basic knwoledge - NIE WIEDZĄ WIEDZY? + ORT

becouse

all that informations are being - BEZ S, ZMIANA LICZBY, WYRZUC BEING
>used in THE modern wordl ORT
>and without it they are't able to survive - NAPRAWDĘ UMIERAJĄ?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie