Do przetluamczenia ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo lubię swój pokój ponieważ jest duży i bardzo wygodny. Mój pokój jest zasuwany na klucz i dostęp do niego mam tylko ja. Na drzwiach mam powieszonych dużo plakatów moich ulubionych tancerzy. Mój pokój jest w kolorze zielono żołtym ponieważ to są moje ulubione kolory. Jestem zwolennikiem żywych ciepłych kolorów. Oczywiście w moim ulubionym miejscu którym jest pokój mam biórko na którym jest komputer i drukarka. Obok biurka mam szafkę na książki . Moje łóżko jest malutkie ale bardzo wygodne jest koloru brązowego. Nie mam dywanu na podłodze ponieważ mam panele. Jest to bardzo klasyczny pokój nastolatka. Na ścianach mam powieszonych wiele obrazów które namalowała moja dziewczyna. Także mam telewizor i odtwarzacz muzyki i dvd. Na podłodze i parapecie mam wiele kwiatów. Dzięki temu mój pokój jest bardzo zielony. Bardzo kocham swój pokój , kocham kwiaty. Przez okno mam piękny widok na jezioro i las...Zawsze rano widzę wschody słońca a wieczorami zachody.


PRosze na jeztk ang ;)
Prosze o swoja wersje w jez. ang. Nikt tego za Ciebie nie zrobi. Poprawimy, jak napiszesz swoimi slowami.
"Zawsze rano widzę wschody słońca a wieczorami zachody."
A zdradzisz nam jak to jest technicznie mozliwe? Niezwykle mnie ta kwestia intryguje:)
okna wychodzą na południe, a po obu stronach nie na zabudowy?
>okna wychodzą na południe, a po obu stronach nie na zabudowy?

Działa tylko zimą. Latem niemożliwe. Nawet po wychyleniu się z okna. No, chyba że okno jest na całą szerokość pokoju, a ten z kolei zajmuje całą szerokość domu. ).

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia