taniec współczesny- tekst po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mogę prosić o pomoc w przetłumaczeniu tesktu?
Nie oczekuję dokładnego przetłumaczenia słowo w słowo, jednak aby znaczenie i idea treści została zachowana, Proszę:):)

Taniec współczesny - taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści.

P.S przetłumaczyłam część tekstu sama jedank zależy mi na skonfrontowaniu mojego zadania z propozycją przetłumaczenie kogoś innego. (może bardziej doświadczonego).
Wklej swoją wersję i zobaczymy co się da zrobić.
Dance based on a ballet idea, deprived of inflexible rule, particularly it place emphasis on showing dancer's emotions, who is dancing routin and try to narrates some kind of history thanks to characteristic movement.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie