Bardzo pilnee!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo prosze o przetlumaczenie tego tekstu!!! Bardzo mi na nim zalezy
Z góry dziękuje za pomoc

Hi,

In order to receive support, you must reply to this email to verify that
you are the owner of the Facebook account that you referenced in your
inquiry. This security step must be completed before Facebook can respond
to your inquiry.

In addition, note that Facebook will only be able to provide assistance if
you are writing in from the email address that you used to log in to your
Facebook profile that's disabled. If your disabled profile was registered
under a different email address, then you will need to respond directly
from that email address. To do this, take the following steps:

• Copy the exact email address you see in the "From" field of this email
(ending in @support.facebook.com).
• Log in to the email account under which your disabled Facebook profile
was registered.
• Compose a new email. Paste the address you copied (ending in
@support.facebook.com) into the "To" field, let us know you're responding
from your disabled email address in the body, and click "Send."

Once we have this information, we will take further steps to assist you.
Remember that writing in multiple times will not result in a faster
response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and
responded to accordingly.

Lastly, you may not create another account using a different email address
while you are waiting for a response. Creating more than one Facebook
account is a violation of our Statement of Rights and Responsibilities, and
violations of this rule could result in all of your accounts being
permanently disabled.

Thanks,
The Facebook Team
Marco, Ty masz jakieś problemy z FB, albo FB z Tobą :) Prawie z identycznym tekstem mg Ci już raz pomógł. Kliknij na swój nick, to go znajdziesz. A najlepiej to zignoruj to co piszą w ostanim paragrafie i załóż nowe konto z innego adresu email.
Eva w tym jest problem ze facebook dwa razy mi zablokowal konto a teraz mi dezaktywowal i nie wiem dlaczego
jak sie loguje to wyskakuje mi cos takiego
Konto dezaktywowane

Twoje konto jest uszkodzone. Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy, wejdź na stronę często zadawanych pytań tutaj.

bardzo mi zalezy na tym zeby ktos przetlumaczyl mi dokladnie ten caly tekst zebym wiedzial jak mam postepowac
> zebym wiedzial jak mam postepowac

ZAŁOŻYĆ KONTO Z INNEGO ADRESU EMAIL i po sprawie.

No ale jeśli wolisz sobie uprzykrzać życie, to trzeba zrobić to:

Odpowiedzieć na ten email (pewnie Ci jakiś przysłali), aby udowodnić, że jesteś właścicielem tego zablokowanego konta.

FB pomoże Ci tylko wtedy, jeśli wyśliesz email z adresu, którego używasz do logowania się na swoje konto FB.

Potem cierpliwie czekać aż Ci odpowiedzą i nie pisać do nich więcej niż raz.

Na końcu coś tam bredzą, że nie wolno zakładać więcej niż jednego konta na FB.
Nie wiem też czy wiesz, ale na FB od czasu do czasu konta albo się same jakoś blokują albo FB robi jakiś maintenance. Ja się czasem nie mogę zalogować przez parę dni, a potem wszystko wraca do normy. Zdarzyło mi się to dwa razy w tym roku. Zamiast panikować, możesz poczekać parę dni; może się samo naprawi.
Jakie facebook robi utrzymanie. Sorry ale nic nie zrobilem takiego zeby mi konto dezaktywowali, jak zalozylem pierwszy raz to mi zablokowali jak mialem ponad 200 osob, drugi raz zablokowali jak mialem ponad 500 a teraz mi zablokowali jak mialem ponad tysiac, jak drugi raz sie zarejestrowalem to dostawalem ostrzezenia a teraz juz zadnego nie dostalem i nie dodawalem nikogo tak jak wczesniej bylem ostrozny to oni mnie dodawali a ja tylko akceptowalem. Dziwny jest ten fb bo inni moi znajomi maja ponad 1600 osob i jeszcze im konta ani razu nie zablokowali. A Ty w jaki mialas problem z logowaniem sie czy tez mialas przez konto dezaktywowane czy cos takiego. Probowalem zalogowac sie na poprzednich za pomoca moich wczesniejszych maili to pojawia sie ze konto dezaktywowane i jest tak samo jak z tym wczesniej mialem ze jest zablokowane. Dziwne to wszystko
>>zablokowali jak mialem ponad 200 osob, drugi raz zablokowali jak
>mialem ponad 500 a teraz mi zablokowali jak mialem ponad tysiac

> Dziwne to wszystko

E tam, dziwne. Facebook chce byś się otworzył na świat realny a nie siedział bez przerwy przy komputerze. Mając tylu przyjaciół nie powinieneś na to mieć czasu. Facebook dba o Twoje zdrowie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia