English in Use CAE lato 2007

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
ok, miej swoje zdanie, mysl, ze nie pasuje, ale nie argumentuj tego tak, ze verdict to 'decyzja', bo skoro umiesz korzystać ze słownika, to na pewno sprawdziłeś, ze znaczy to też opinia:) pozdrawiam, rozchmurz się ;)
hmmm czekaj pisalo tam cos takiego, ale w nawiasie byla adnotacja żeby nie brać tego na poważnie... :], przykro mi że jest review, no nic na to nie poradze...
Review - an examination of something in detail including most or all of the subjects aspects. Ona przedtawiła jedynie swoją opinię, w zwięzły oraz niezobowiązujący sposób. Nie tkwij w błędzie;)
review - recenzja We asked her for her review. Czyli włg. ciebie zapytali ją o recenzję lub kazali jej przedstawić swą recenzję na ten temat?
masz 16 lat :)? nieźle jak już zdajesz cae! Ale oczytanie to podstawa :]
verdict-an opinion or judgement made after testing or trying something -oxford dictionary;-)
wogole za duzo dziewczyn zdaje to cae... w iranie byloby to od razu zakazane
a w Polsce... ja bym wprowadzil selekcje :P
i wszyscy bo sie zgodzili na bledne moze review :]
Tak właściwie to dopiero w lipcu będzie szesnastka. Zresztą przekonamy się jak dojdą wyniki a wtedy bęzie wiadomo że verdict to jedyna właściwa odpowiedz;). My tu się sprzeczamy o jedno zagadnienie a w innym temacie kilka osób nie zaznaczyło tematu na writing i pewnie będą mieli 40pkt. w plecy, także jest OK.
a co to za różnica ;] przeciez to jeden głupi punkt
nie taki głupi :P
Szczególnie jakby brakowało właśnie tego jednego punkta do wyższej oceny.
do wyzszej oceny to nic... gorzej jak do zdania...
ostatnia byla poprawna, ale przedostatnia - nie :) jak wyrzucic APART to zostaje logiczna konstrukcja 'from teenagers ... to adults'

u mnie 3 byly poprawne, ale ktore, oprocz tej ostatniej, to nie pamietam.

Jedno mnie zastanawia, bylo tam cos 'get in GOOD shape' czy jakos tak, wykreslilam to good, dobrze zrobilam? Bo juz mam kompletny metlik w glowie...
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna

« 

Studia językowe

 »

FCE - sesja letnia 2007