Writing

Temat przeniesiony do archwium.
31-35 z 35
| następna
Ja dzwoniłem do ośrodka egzaminacyjnego BC w Gdańsku i poinformowano mnie, żebym sie nie martwił ale najpierw i tak Pani musi porozmawiać z osobą prowadzącą egzamin w naszej sali oraz wyjaśnić sprawę dokładnie. Jeszcze raz mnie pocieszyła abym się nie martwił, wzięła ode mnie nr tel i majla i obiecała poinformować mnie po wyjaśnieniu sprawy.
Jak odpowie to dam wam znać!!!
Potwierdzam!
Właśnie wróciłam z krakowskiego BC. Pani była tak miła, że od razu zadzwoniła do Cambridge z tym pytaniem. PRACE BEZ NUMERKÓW BĘDĄ SPRAWDZANE W NORMALNYM TRYBIE I NIE MA TO W OGÓLE WPŁYWU NA WYNIK TEJ CZĘŚCI! Co więcej ta pani powiedziała, że przy tych egzaminach jest zasada, że wszystko robi się na korzyść kandydata - czyli jak pisze on nawet długopisem a nie ołówkiem, czy zapomni się np.podpisać to nie dyskwalifikuje to prac. Widać, nie są aż takimi formalistami:)
Ale zastrzyk adrenalinki był niezły- co?;)
Pozdrawiam!
Otrzymałem właśnie majla z centrum egzaminacyjnego BC w Gdańsku:
"Po przeprowadzeniu rozpoznania sytuacji pragniemy poinformowac, iz wyszystkie czesci egzaminu beda sprawdzone, mimo nie wpisania tematu pracy w wyzanczonym miejscu. Nie bedzie to mialo zadnego wplywu na ocene tej czesci." UFFF
no co ty mówisz. babka chyba ze 3 razy przypominała żeby w części 2 wpisać numer pracy ;) trzeba było słuchać ;p zresztą przy zbieraniu prac sprawdzali czy jest wpisane (przynajmniej tam gdzie ja siedziałam- niedaleko drzwi;p)
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak i z czego przygotowywać się do cae i dla kogo jest ten egzamin, zapraszam http://www.e-lama.pl/artykul.php5?id=4751
31-35 z 35
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia