Wyniki CAE 2007- sesja letnia

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
Dzis pojawily sie wyniki na stronie BC....ZDALEM!!!!!!
Gratuluje tym wszystkim, ktorym rowniez sie udalo!!!!!!
Ja też :))

wlasnie umiescilam ta sama informacje:) buziaki i gratulacje:D
ciao
Ja również gratuluję szczęśliwcom i sobie (dostalem "b")

Tym, którym się nie udało piątka za podjętą próbę.

Pozdrawiam
Ja mam C - nie jest źle...
Zdalem, zdalem, zdalem...
Gratuluje, gratuluje, gratuluje...sobie i Wam wszystkim:)
Gratuluję wszystkim...
Patrzcie co tu się dzieje, tyle radości :)
Pewnie, ze tyle radosci...W koncu ciezko pracowalismy! No i ten...dlugi dosc okres oczekiwnia:)!
Jest sie z czego cieszyc!
Ehh, jak bym ciężko pracował to by pewnie była inna ocena... ;)
No to gratuluje tym bardziej....w koncu powiedzmy sobie szczerze, ten egzamin jest dosc przypadkowy i trzeba jedank troche znac angielski, zeby go zdac! Gratuluje wszystkim, ktorym sie powiodlo!
Hehe, zdałam ;-)
yessssuurrr!!

zdane ;]
myslalem ze bedzie gorzej

teraz jeszcze asp albo wyzsza szkola sztuki i projektowania ;]

ja nie bede nikomu gratulowal pnijcie sie dalej

btw ile zajelo wam przygotowanie? Mi 2 lata spania na kursie i 2 tygodnie przed egz
Wow Sofe Ty to widać jesteś człowiek z miasta... aż mi członek stwardniał.
:D
Od FCE do CAE przygotowywałam się przez rok, z tym że przez pierwszy semestr się obijałam i prawdziwe przygotowania do egzaminu zaczęłam kilka miesięcy przed, chociaż już próbny CAE w zimie zdałam. Już się zapisałam na kolejny kurs ;-)
Zdałam!!!!!!!!Na C ale zawsze to pozytywna ocena!!!Ale się cieszę!No ale wy też;)Pzdr dla wszystkich i miłych wakacji!
ha ja rowniez zaliczam sie do grona szczesliwcow-CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
hahaha ja tez zdałam ! boze jak sie ciesze tyle czasu niepewnosci ale wszystko sie ulozylo pomyslnie ;) gratuluje wam ! :)
Trzy razy sprawdzalem, bo nie moglem uwierzyc, ze mam B :-) Bardzo sie ciesze, bo myslalem, ze bedzie maksymalnie C.
juupiii ja tez zdalam:D wczoraj sprawdzalam kilka razy ta strone i doslownie 15min przed wyjsciem z pracy pojawily sie wyniki, rece mi sie tak trzesly ze myslalam ze nie wpisze swojego numeru:D
Ja sprawdzalam piec ;) Na szczescie za kazdym razem ten sam wynik - zdalam :D ale nadal jakos tak nie do kocna wierze, uwierze jak zobacze papier na wlasne oczka ;P
zdaane:D musze sie gdzies podzielic moja radoscia:))
tez siedzialam i sprawdzalam kilka razy czy mnie oczy nie kłamią:D ale radoch jest nieziemski po prostu:D
Ja tez zdalam na B:-))) Jestem strasznie szczesliwa, zwlaszcza ze meczylam to CAE chyba z trzy lata, z mala przerwa;-)
Najlepiej poszedl mi listening, potem reading i writing, troche gorzej use of eanglish, a najgorzej speaking, czyli zadnych niespodzianek.
Ciekawe ile osob zdalo na poszczegolne oceny i ile trzeba byl miec procentow, zeby w ogole zdac?
zeby zdać to zapewne standardowo trzeba było mieć 60 % :) tak sądzę:)
a ja jeszcze nie mam takich poszczegolnych wynikow, nic mi nie przyslali...pewnie jakos na dniach dojdzie:) ale najwazniejsze,ze zaliczone:D
Niekoniecznie - progi procentowe roznia sie na kazdym egzaminie.
Hehe, dysiek wywalczyłeś to sobie ;)
Victory is mine ;-)
no to źle sądziłam :) gratuluje wszystkim, ktorzy zaliczyli:D
Reading, speaking nd writing - exceptional, English in use - good; Listening - Borderline;)!
What the duce?
Haaaa ja też się tu pochwalę ;) Zdalam na B :) I wszystkim jak i sobie gratuluję :))))
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

CAE - sesja letnia 2007