Wyniki CAE 2007- sesja letnia

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
ciesze sie
odnotuj sobie w albumie rodzinnym takie wydarzenie :D
I ja zdałem :::))) na B :)
Mam pytanie do tych którzy dokonywali rejestracji indywidualnie w ośrodku BC.. Czy dostaliście pocztą swoje Statement of Results? Ja nie...Dzwoniłam do BC i tam mi powiedziano, ze juz w zeszłym tygodniu papiery te zostały powysłane.... Do mnie nic nie doszło..:( A do Was?
Mnie zapisywała szkoła, ale też jeszcze nic nie dostałam. W sumie to nawet zapomniałam o tym :-)
jezeli zapisywała Cie szkoła, to statement odbierasz w szkole. Ja zapisywałam sie indywidualnie i w zwiazku z tym czekam na wyniki pocztą. Jestem z miasta pod Warszawą i czekam na wyniki z Warszawy. To odległośc zaledwie 30 km...Wyniki zostały wysłane już tydzien temu a tu nic...:( Czy ktos miał pecha kiedykolwiek i jego wyniki przepadły gdzies na poczcie...:( ..?
Hmm... Dziwne, też jestem z miasta pod Warszawą i Statement of Results dostałem już tydzień temu. Dostałem A swoją drogą, tylko speaking poniżej exceptional :).
>jezeli zapisywała Cie szkoła, to statement odbierasz w szkole.

Faktycznie. Może jutro uda mi się tam pojechać, bo tak naprawdę sprawdziłam wyniki na necie i zajęłam się innymi sprawami, a o odbiorze wyników już przestałam myśleć.
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

CAE - sesja letnia 2007