CAE marzec 2007

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
hej. i jak speaking poszedł?? napisz jakei miałaś pytanka/obrazki, jeśli cos pamiętasz... please!! ja mam speaking jutro. jeste przerażona!!
Dziś miałam spekaing-uff-dobzre, że już za mną. Pytanka , jakei miałam:
1) Where do you come from?
What advice would you give to student who wants to learn English?
i nawzajem z drugim zdającym miesliśmy isę spytać o best holidays
2) Kolega dostał zesatw obarzków, na ktorych byli: człowiek ze satdem owiec; babka ucząca czegoś papugę; damulka z psem wkoronie; karawana z osłami i wlebłądem; wyścigi konne; pytanie było comare i contrast i hmm,-nie pamiętam co dokąłdnie; potem ja miałam powiedzieć, na którym obrazku zwiezrę ejst najważniejsze dla człowieka
3) Ja dostałam rożne zawody, w tym kuchrza, fryzjerkę i miaąlm powiedzieć, co daje im satysfakcję, a co dyssatysfakcję; nie wiem, co mówił rozmówca mój
4) miesliśy przedyskutwoac zdjecia role models: ojciec z synem, nauczycielka, zespół muzyczny, aktorka, lekarz itp. i mieliśmy wybrac the msot important role model
5) What are the disadvanatges of being famous?
Is it easy to be like a person you admire?
Many famous people write stories about their life-is it true?
I to wsystko Atmosefra w porządku, jakoś poszło, choć parę byków się rzobiło;P
Mam teraz nadzieję odbić to sobie na daslzych częściach:)
Powodzonka!!!
Hej! Ja dzisiaj (kraków) miałam mniej wiecej cos takiego:
pyt 2.
-ja: zdjecia ludzi robiacych zdjecia (budynku, ludzi, zwierzat, jakis roslin) i pyt. dlaczego robia zdjecia i jakie moga miec problemy. kolega: co jest najtrudniejsze do sfotografowania
-kolega: fotki: panna mloda, ludzie w strojach ludowych, dzieci w mundurkach szkolnych i jeszcze cos nie pamietam co, pyt.: jakie znaczenie ma dla nich ubranie i co ma podkreslac. ja miałam dla kogo z nich ubranie jest najwazniejsze

pyt 3.
-obrazki telefon kom., hamburger, telewizor, kompute, samochód... i rozmowa na temat jakie sa zalety i wady tych wynalazkow i mielismy wybrac ten, który ma nagorszy wplyw na nasze zycie

tyle zapamietalam
Hej. mam pytanko. Problem dotyczy jednej czesci readingu, tej gdzie trzeba ulozyc historyjke w calosc, wstawiajac gotowe zdania. Inne czesci spoko, ale ta idzie mi tragicznie. Moze znasz jakies sposoby typu cwiczenia itp. Bede wdzieczna, moj [email] Dzieki z gory
narka
hej. ja speaking miałam dziś w Łodzi.
Part1: skad jestes i co lubisz w swoim miescie? czy lubisz tu mieszkac? zapytac sie nawzajem: co lubisz robic w wolnym czasie
Part2: A: matka z dzieckiem, ludzie w koscile?, piosenkaraka i cos jeszcze, PYT: jak uzywaja glosu i jak ich glos wplywa na sluchaczy, B: w ktorej z tych sytuacji glos ma najwieksze znaczenia, albo cos takiego
Part3: obrazki komiksowe z przyszlości, jak zmienia sie przyszlosc i co bedzie mialo najwiekszy wplyw na ludzi.
Part4: jak zmieni sie praca w przyszlosci? dlaczego ludzie boja sie zmian? nie warto sie bac przyszlosci - czy zgadzasz sie z tym zdaniem?
tyle pamietam... jakos poszlo, nawet ne bylo tak zle, chociaz moglo byc lepiej... ehh ten stres...
powodzenia dla reszty!!
to jzu jutro:P
no właśnie - chciałam sobie zrobić powtórke, ale usiadłam przy biurku i ... wcale sie nie moge skupic tylko mysle o tym jak to bedzie jutro!!!!
kurna Bolek, to już jutro. uczyłam sie przez 2 dni i teraz sobie wyrzucam, ze nie robiłam tego wcześniej. oczywiście nauki, a nie co tam sobie niektórzy myślą, hehe.jak wrócę-z tarczą albo na tarczy, nieistotne- podam jakie były pytania na writingu. bo chyba nie wszystkie testy odbywają sie tego samego dnia w Polsce?trzymajcie kciuki!ja za was też 3mam!
i jak poszlo??
hej! writing byl dosc latwy za to pozostale czesci dosc trudne.czy ktos pamieta odpowiedzi z Part 2 z readingu?bylabym wdzieczna:)pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa