już po!

Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna
A ja napisałem samo wood bo nie dosłyszałem.. xD to w koncu ma byc bricks czy stones? ja dałem bricks.

paragrafy nie, ale mam moje odpowiedzi z part 4 readingu zapisane ale tego pewnie nikt nie apmieta xD
a ja w drugim mialam handle :(
ah, macie racje. Zawsze sie mozna czegos nauczyc na wlasnych bledach :D
moim zdaniem to jakieś ability to było "adaptability", jeszcez chyba bylo "conflicts" i "radio callers"czy cos w tym stylu, jestem zła na siebie bo jak jakaś pierdółka poprawiłam astronomer na astronom :P:P
jestem załamana listeningiem, part 3 mnie powaliła. pierwszy raz robiłam listening, który rozumiałam w 1000%, bez dziwnych akcentów, a odpowiedzi mi nie pasowały :O

w use w gapped text dałam: left, manage, cool (cool vegetables :DD) i taste, natomiast transformacje mnie zjadły :D straszne banały, ale pewnie powaliłam połowę, np. z PROCESS miałam : they're in the proces of having (bo tam było coś tam built, więc dałam jak to have sth done :D) czy jakieś inne idiotyczne błędy.
Ja też dałam z having, bo w pierwszym zdaniu było The builders, a w drugim We are...

Wydaje mi się, że stones. Bricks to było chyba o czymś innym, że stoją, żeby wybudowac z nich nowe domy czy coś takiego. nie pamiętam dobrze :D:D:D

Ja jak usłyszałam akcenty to zaczęłam się śmiac ;)
Ja też myślałam o cool ale w końcu się zorientowałam, że coś jest nie tak :D Czy ktoś pamięta co powinno być w open cloze: "just ... on the day"? Ja dałam right bo nic innego mi nie pasowało :)
Hej Kasiek. Ja też miałam "handle" i wcale nie wstawiam smutnej minki. Sądzę że jest ok:) Głowa do góry. Ja poprawiłam w word formation specifically na specificly więc no comments:D Jak sobie przypomnę jak ścierałam dobrą odpowiedź gumką z answer sheet to padam ze śmiechu:D
:) Hej pamiętam doskonale bo głowiłam się nad tym na samym końcu, cała reszta była ok. WIęc zostawiłam sobie i zaczęłam robić word formation. Wróciłam po 5 minutach i doznałam olśnienia na " later" in that day. Myślę , że jest ok. Dziewczyna obok też tak miała, skonsultowałyśmy się na przerwie:)Pozdrawiam
A jak z listeningiem? Trudny? (pomijam jakość nagrania, o której ktoś wspomniał). Czy jest dużo różnych akcentów? Jestem osłuchana z południem (Londyn i okolice) i Midlandsami, ale jak puszczą jakąś Walijkę albo Szkotkę, to nie wiem...Albo- Boże uchowaj, to by było najgorsze ze wszystkiego!!- rdzennego mieszkańca Birmingham! Ich nawet Anglicy często nie rozumieją;)Przymierzam się do CAE w lecie 2010 (może w końcu się wyrobię ze wszystkim)i chcę też odpowiednio nastawić się psychicznie, a nie tylko merytorycznie. Readingu i UoE jakoś się nie boję, ale może jestem pierwsza naiwna? Writing ujdzie, a speaking mnie zabije na miejscu:0 Która część wg Was była w tej sesji najgorsza?
Ten był dość trudny, ale oprócz tego że jakość nagrania była nie najlepsza, to bardzo dużo rzeczy było 'implied', a gdy zastanawiałeś się nad jednym to od razu szło kolejne. Tak więc skoro teraz dali taki, to pewnie następnym razem dadzą łatwy. Tak to jest - ze skrajności w skrajność. Nie przejmuj się - na listening i tak się nie nauczysz, jedyne co, to możesz się osłuchać wcześniej (a z Twojej wypowiedzi wynika, że raczej nie masz z tym problemu) i maksymalnie skupić się na tescie. Powodzenia :)
No właśnie, już po, a jakoś nikt się nie chwali wynikami...Jak Wam poszło? Dużo było ocen A?
Acha, oczywiście tradycyjnie nie dziękuję (żeby nie zapeszyć;)) kamili za życzenia powodzenia- przepraszam, że tak późno.
Temat przeniesiony do archwium.
31-43 z 43
| następna

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego