By przetrwać środę ;)

Temat przeniesiony do archwium.
hejo :) jakie macie sposoby, by przetrwać kondycyjnie ten maraton środowy?? pozdrawiam i życzę Wszystkim zdającym powodzenia :)
Środa, środa. O kondycję to ja się nie boję, zdarzały mi się i 12-sto godzinne maratony :) Gorzej z kondycją psychiczną
No ale jakoś trzeba :)
Środa to najgorszy z tych wszystkich dni....
Speaking ujdzie w tłumie... z Listeningu jestem bardzo zadowolona...
a środy sie panicznie boje!!!!!!!
Oby miec juz to za soba ... moze bedzie latwe :)
Hmm no cóż ja też się zastanawiam co tu zrobić zeby wytrzymać, bo na Firście udało mi się przysnąć na którejś cześći :P i ocknęłam się z półsnu jak egzaminator powiedział że jest ileśtam do końca...
Termosik z kawą - to chyba będzie tegoroczny patent :D
pzdr
O kurde xD ja to z nerwów bym nie zasnął hehehe, ale faktycznie na
Use of English już bedziemy wykonczeni :/ Czytałem, że można sobie butelkę z wodą wziąć? To prawda? Teraz mi przyszło do głowy, że można zawsze coś dosypać hahaha ;)
No możesz mieć butelke wody, ale też są co do niej bardzo szytwne przepisy (jak do wszystkiego) tj. still water only from an unbreakable container with a secure lid (jest napisane w notice to candidates).
No cóż, zasnęłam, bo to jednak się strasznie ciągnie, a się jakoś nie denerwuje szczególnie.
A gdzie zdajesz?
Ja zdaje w Poznaniu, a Ty? :)
Ja też zdaję w Poznaniu jutro,tj. w środę!!!
Moje [gg] .Gdybyś miał jakieś questions.Narazie!
Zasnąłaś!? Takie łatwe było,że sie nie musiałas skupić?!He ,he
Zasnąłaś!? Takie łatwe było,że sie nie musiałas skupić?!He ,he
zycze wszystkim zdajacym w srode powodzenia! nie jest tak tragicznie, dacie rade! ;)
Czy ktoś wie jak dojechC Z centrum do PWSBiA?? bo inaczej nie dojade na egz..hahha śmiesznie by było..
Ja w Łodzi :) Ale solidaryzujemy się w takim razie z Poznaniem :)

Widać tak, bo mimo kimy zdałam ten egzamin :)
hehe, no ja tez w lodzi ;] juz sie nie moge doczekac;D
Warszawa rowniez solidaryzuje sie z Poznaniem i Lodzia.
Temat przeniesiony do archwium.