jak to tak naprawdę wygląda

Temat przeniesiony do archwium.
chce zdawac w czerwcu CAE. Jestem studentką Lingwistyki Stosowanej, nie chodę na zadne dodatkowe kursy przygotowawcze. Jaki jest poziom trudności egzaminu? I z jakich podręczników najlepiej jest sie przygotowywać
Jeśli zadajesz takie pytania to radze naprawde wziąść się do roboty :)
Pozdrawiam.
Greg
P.S. Też chce zdawać :) [email]
Didi, gdzie studiujesz na tej lingwistyce, bo ja mam zamiar w tym roku zdawac do Poznania, zreszta bez wzgledu gdzie, mozesz mi cos napisac o tych studiach? Marcjanna, obecnie ze Szkocji
Jesteś na lingw. stos. i boisz sie że nie zdasz cae?zdałem cae i marzę o dostaniu się na ten kierunek, ale z tego co słyszałem o egzaminach to szanse mam marne.Więc jeśli studiujesz ten kierunek to powinnaś zdać cae bez żadnego problemu.
Nie powinno być aż tak źle na egzaminie ale radzę szybko zacząć. Najważniejsze to wiedieć dokładnie o co chodzi w testach i przerobić ich jak najwięcej. Książek z testami jest mnóstwo... Co do podręczników to polecam \"Focus on Advanced English - C.A.E\" Sue O\'Connell. Ja go miałam i zdałam właśnie teraz w grudniu tan certyfikat. Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!
Marcjanna mam zamiar jechać do Szkocji we wrześniu... dokładniej do Stirling. Wiesz coś o tym? Będę wdzięczna za odpowiedź...
mam pytanie na temat Focus on Advanced English. Czy z tej książki można sie uczyć samodzielnie? Czy ktoś ma takie doświadczenia?
GREG: pisze się, o ile nie jestem w błędzie, \"wziąć\", a nie- \"wziąść\". Taaa, trzeba wziąć się do roboty, am I right?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Studia językowe