filologia w sosnowcu

Temat przeniesiony do archwium.
Czy na tą stronę nie wchodzi nikt kto studjuje w sosnowcu???Jak jest na fililogii w sosnowcu?????
no wlasnie tez bardzo chcialabym sie tego dowiedziec bo w tym roku zamierzam tam zdawac....
w sumie dzięki za pomoc, ale nie dowiedziałam się z wiele, poza waszą nadmiernie interesującą rozmową:p.Czy mógłbys mi powiedzieć na co głównie zwrócic uwagę przygotowując się, czy jest duzo idiomów i takie tam ( i błagam bez komentarzy,że jak o to pytam to powinnam tam nie zdawać, bo należy znać wszystko, bo to juz jest nudne a twoje zdania w tej kwestii niezbyt mnie interesuje-bez obrazy)?
Wcale nie miałam zamiaru napisać, że należy znać wszystko... a tym bardziej, że skoro o to pytasz, to nie powinnaś tam zdawać. Sama wiesz najlepiej, czy czujesz się na siłach... a mi nic do tego.


Hehe, a tak przy okazji... nie pisz \'bez obrazy\', jeśli kogoś obrażasz, bo to się mija z celem. Wiem, że łatwiej jest tak napisać niż rzeczywiście kogoś nie obrazić, ale czasami warto się postarać :>


A to co właśnie napisałam i tak niepotrzebnie przeczytałaś, bo nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie, a moje zdanie w innych kwestiach Cię niezbyt interesuje :>
Nie pisze tu po to by poznac czyjeś filizoficzne przemyślenia. zadaje proste pytania i proszę, żeby mi któś udzielił konkretnych odpowiedzi. czy to tak wiele???
a tak w ogóle nie było moim zamierzeniem obrażać nikogo, tylko zwrócenie uwagi na to, że po przeczytaniu wcześniejszych wypowiedzi takiej odpowiedzi mozna się spodziewać. a, że odniosłam takie wrażenie to juz nie moja wina:P
>czy to tak wiele???

Na to wygląda =P
Dzięki doceniam to:P, ale jak ty chcialaś zdawac to pewnie też chcialaś sie czegos dowiedziec. Fajnie, że ludzie chcą pomaga innym:P. Czy to wynika z hamskiej natury czy taki kaprys???
Ja studiuję w Sosnowcu filologię angielską. Co chcecie wiedzieć?..
Dzięki, w końcu ktoś chętny do współpracy. Chciałabym wiedzieć jakie są kierunki, jak wygląda egzamin(bardzo trudny???), na co zwrócić uwage najbardziej(gramatyka, słownictwo-idiomy czy co???), jak wygląda egzamin ustny, i ogólnie jak tam się studjuje???Z góry wielkie dzięki
Masz rację, chciałam się wielu rzeczy dowiedzieć i tak się składa, że otrzymałam odpowiedzi na wszystkie interesujace mnie tematy... ale może to dlatego, że pytałam w trochę milszy sposób :>
sorry ale przeczytaj swoje odpowiedzi, z poźniej stwierdzaj kto sie wypowiada w milszy sposób:>. Mam błagać, żeby mi ktoś coś powiedział, czy co mam robić, bo nie kumam tego???
Hieh, dobra. Kończę ten wątek, przemiła istoto, bo to do niczego nie prowadzi. Zwykłe zaśmiecanie forum :))
zgadzam się:P
Temat przeniesiony do archwium.