ustny AP... jak wam poszło??

Temat przeniesiony do archwium.
hallo!! jak wam poszło na wstępnych?? jak wrażenia?? ja i tak nie wiąże mojej przyszłości z AP chociaż chciałbym ale to jest raczej niemożliwe. jeszcze po dzisiajeszym egzaminie :/ oczywiście jak już wyszedłem z sali to mi do głowy przychodziły rózne fajne rzeczy no ale jak tam siedziałem to... wielka improwizacja :D te dowcipy tez lipne... moje nie były śmieszne. dla ty co zdają popołudniu albo jutro to polecam nauczenie sie jakiegoś fajnego dowcipu po ang bo wiem ze niektóre komisje pytały o własny dowcip albo smieszną historie. moi egzaminatorzy (z 201) byli super. reszta podobno tez spoko. to tyle. życze powodzenia!!!
Daniel, napisz jakie przykladowe pytania zadawala Ci komsija ;)?
hejka:)
ja też właśnie wróciłam z tego egzaminu sala 106, godz 9.00-10.00, egzaminatorzy bardzo mili i mówią też wyraźnie:)
tylko te dowcipy rzeczywiście lipne, nic tam śmiesznego nie było ale przynajmniej napisane są z użyciem bardzo prostego słownictwa (przynajmniej te moje były;)
co prawda palnełam głupote przy wyjściu ale może nie zwrócili na to uwagi;\
ogólnie to niby proste ale człowiek sie stresuje...
aha..a komisja nie zadaje pytań tylko raczej każe opowiedzieć to co się wylosuje. i najpierw przeczytać na głos:)
chwila chwila czyli co mam opowiedzieć ten dowcip swoimi słowani tak? już lepsze to niż jakieś pytania problemowe ;P
pewno w każdej komisji to wygląda inaczej. ja przeczytałem te dowcipy i sie mnie zapytali czy jesteś smieszny czy raczej taki czarny humor. a kolejny miałem o swiętym mikołaju i zapytali czy wierze w mikołaja :D generalnie to skąd jestem. dlaczego chce studiowac w kraku i takie pierdoły. jeżeli potraficie opanowac strse to spoko. ja sie denerwowałem i jak sobie przypomne ten egzamin to normalnie deprecha mnie łapie. no nic. tyle rzeczy do opowiedzenia a mi nic konkretnego do głowy przyjśc nie chciało. powodzenia jutro. pa
haha... nie czy ja jestem śmieszny tylko dowcip :D sorry...
mam nadzieje ze w kazdej sali jest ta sama komisja przez dwa dni bo ja mam jutro w 201 i przydaliby sie przychylni egzaminatorzy jak u daniela :D
życze Ci żeby byli Ci sami :D fajni byli... fajni :D ale generalnie chyba wszędzie było spoko. z tego ci ludzie mówili. bedzie dobrze!! pozdro!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa