Listening - Zestaw B

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 54
poprzednia |
Kto zdawał, jakie były poprawne odpowiedzi i czy ktos zawalil bardziej ode mnie? :)
tez mi to za dobrze nie poszlo....n pisz swoje odpowiedzi to porównamy
dołączam się do odpowiedzi :) przypomnijcie, jak wyglądał każdy part
Part 1: [8 pytań]
Part 2: Wywiad z X, która wygrała konkurs związany z filmem?
Part 3: zakupy, dlaczego XYZ ceni dany sklep
Part 4: Wywiad z Alison o żeglarstwie
part 3: z tego co pamiętam, miałem pierwsze C, drugie D, trzecie B bodajże... nie bardzo pamiętam, wiem, że nie wziąłem nigdzie F. Co do part 2: ostatni punkt z magazynem to chyba był The Writers Year, pracowała w department store, najbardziej doceniała boss, program to Hosptial Students, czy coś takiego, nie wiem co z dniem, czy to był monday czy tuesday, ja napisałem monday. Co u was?
Hejka,
Z tego co pamiętam, może być nie pomylona kolejność
Part2:
Medical Students, Tuesday, Cousin, Hopes and Dreams, Films studies, Irland, Boss, Writters Year.
Ok, jeszcze Department store - odpowiedz do 2 part.
Moje strzałki:

PART 1: ? ? ? ? ? ? ? ? [nie pamiętam]
PART 2: MEDICAL STUDENTS, TUESDAY, COUSIN, DEPARTMENT STORE, AUSTRALIA?, LONG xxxxx, PROGRAMME coś tam [to tylko 7 z 8]
PART 3: C/D B E F A [skonczyl sie czas na uzupelnianie wiec w 1. zaznaczylem pierwsze-lepsze :P]
PART 4: A, B, A, B, B, B [coś w tym stylu]

Większość strzelałem, wiec nie ma zadnego sensu sugerować sie moimi odpowiedziami :)
Fakt, pomylka. W PART 2 jeszcze "HOPES AND DREAM" i "FILM STUDIES" :) Przy waszym "BOSS" nie wpisalem nic...
zla kolejnoosc
medical usage, tusesday, cousin, dreams and hopes, boss, australia, Programme Use, fil studies, collection of her work,
i department store


a part 4:
abcabcb

part 3: nie uzylam b
mialam c d ...??
w part 4 tez miałem abcabcb
to musi byc dobrez^^ areszte jak masz??
medical students, monday (z tego co widzę - źle), cousin, dreams and hopes, boss, Australia, TV script (tu strzelałem), film studies, The Writers Year
Wszyscy piszecie "Writers Year", a ja myślę że to chyba "Program News"
a czy przypadkiem ona nie powiedziała: "the writers year, this is the best example" czy coś takiego?
Powiedziała, tak. To było coś w stylu "Yeah, The Writer Year is a good one; and there is also Program News from which I get the information about the competition" Piszę z pamięci, tekst pewnie dokładnie nie było tak, ale wydaje mi się że sens ogólny uchwyciłam.
A pytanie było o gazetę, z której dowiedziała się o konkursie.
Oczywiście mogę się mylić.
nawet jeśli to 1 pkt to jeszcze nic :)
jasne :-)
Nabla, dokladnie tak bylo powiedziane :) Inna sprawa, ze ja napisalem "PROGRAMME NEWS" a nie "PROGRAM NEWS". Ale to chyba to samo? ;)
Ja też dziś zdawałam.na szczęście wiekszość moich odp.się pokrywa z waszymi.Nie jestem tylko pewna czy chodziło o monday czy tuesday?
Niestety zrobiłam kilka błędów w pisowni-czy ktoś wie czy to ma znaczenie?
Czyli z waszych wypowiedzi wnioskuję, że wersja B nie była aż taka trudna?
a co z pierwsza czescia i trzecia?? piszcie!!!!
w 3 części na pewno nie wybrałam B-"delivery service"
JA TEZS^^ A TO JUZ JAKIES POCIESZENIE^^
MIALAM W PART 3 C D A POZNIEJ NIE WIEM ALE NA PEWNO NIE WYBRALAM B
KAKADUM, jak dla mnie ta wersja byla tragiczna :) ale ja nawet na probnych mialem zazwyczaj C...

PART 3:
SKONCZYLEM na E, F, A :) Pierwsze dwa = strzały.
3 część:
1-miła obsługa
2-rozsądna cena
3-przedłużone godziny otwarcia
4-vatiety of goods
5-ubrania takie jakie nie są w każdym sklepie(coś w tym stlyu w każdym razie)
Chyba w takiej kolejności
w part1 nie pamiętam, ale miałam bardzo dużo B chyba xD
w part 2 było medical students, cousin, tuesday, Australia, boss, department store, long poem, hopes and dreams, programme years (nie byłam pewna czy year czy years :D), nie w takiej kolejności, oczywiście ^^.
part3 to pierwszy był helpful staff a ostatni unusual goods in stock, nie pamiętam kolejności pomiędzy, ale nie dałam delivery service.
a part4 abcabcb, pamiętam dokładnie, bo mnie zdziwiło dwa razy abc xD.

ogółem, całkiem przyjemny, myślałam, że będzie gorzej ^^.
o w dupę, programme news xD? źle usłyszałam, no xD.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 54
poprzednia |

« 

CAE - sesja lato 2008

 »

Brak wkładu własnego