w jakich miastach są już wyniki??

Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna
pod koniec tego tygodnia lub na poczatku nastepnego tak? mialam nr 156 w poznaniu - jak myslicie dostane te magiczna koperte jeszcze w tym tygodniu? bojeee siee aaaaaaaaaa!!!!!
Spoko nie łam się ja też pewnie D dostane albo lepiej E.
Co bedzie to będzie i tak się najebie
To radze zrobić to samo
Spoko nie łam się ja też pewnie D dostane albo lepiej E.
Co bedzie to będzie i tak się najebie
To radze zrobić to samo
i ze niby mnie nazwales gejzerem ? Wypraszam sobie . Widziles mój drogi gejzer chociaz ? Powiem ci ze on to poiero jest superb ... pewnie fajnie by bylo gdybym mial w ogrodku ... no ale nic teraz jak mam fce na s napisane to juz pewnie aim eibl tu spik inglisz kłajt łel soł ai łil goł der tu si it . ;)
pozdro moj ty mały wulkanie :P
a Pierdziszyn bedzie kiedsy meterpolia - zobaczysz , jak tylko wejdziemy do UE to zgarniemy cale fundudze o ogrodzimy sie autostradami i lotniskami ! ( mam znajomosci w komisji europejskiej )
fajnie, w Wawie wyniki już są, mozna podejść z dokumentem ze zdjęciem do BC, 2gie piętro i dają wydruk z oceną i tabelką oraz list gratulacyjny z terminami odbioru certyfikatu, czyli będzie on dostępny od 22 marca od godz 14.00.
Trzeba przynieść ze sobą wydruk wyniku, tak napisali.

no i dziś przemiła pani mi gratulowała ocenki A,

a skrzynka na listy nadal pusta.........
Nawet mi nie mow o strachu bo ja jeszcze troche i zwariuje!! czemu trzeba czekac tak dlugo na te wyniki z Poznania??
a jak w Lublinie???????? wie ktos kiedy beda??? czekam na tego postmana i nic ehhhhh :( kurka wodna!! gratuluje oczywiscie wszytskim ktorzy zdali :):):) pozdrawiam
W Poznaniu są od wtorku tj. 10.02
a w Lublinie??????
Są już w Białymstoku :-))). Dostałam B. Bardzo się cieszę :-))))).
Ale Ci zazdroszcze!Ciekawe ile czasu ida wyniki z Bialego do Ełku...Qrde - ja nie wyrobie!!!
sa w Lublinie, dostalam wczoraj.
aaaaaaaaaa jak to????? wczoraj?????? a czego ja nie dostalam???:/ cos mnie przewalalja !! i jak Ci poszlo?????
uuuaaa!! widze, że stolica Mazur coraz aktywniejsza na forum się robi :DD heh :) pozdrowienia dla Mazurów!!! :))
a kto z Lublina jeszcze ma?????
Wie ktoś coś o Suwałkach ????
no Suwałki tak jak Ełk są uzależnione od Białego :-(( No a skoro wyniki w Białym już są, i skoro je podobno już porozsyłali, więc lada dzien powinny być... ech..... :)))
W gdańsku też już jest!
Pewnie jutro!!!!No i sie okaze czy ferie beda wspaniale czy tez do bani!
A W SZCZECINIE SIE CHYBA OPIERDZIELAJA Z TYM WYSYLANIEM!!!!!!




bo czekam i czekam...


Panie...szybciej prosze...:((((((
I w Białej Podlaskiej też nie ma jeszcze, a nie chce dostać ich w sobote, bo wtedy 100dniówa........i może byc boo......
W Lublinie rozsyłali 10 lutego , ale w szkole dziesiaj jeszcze nie było. Wyniki są w bibliotece british Council na ul. Zuchów 2 dzisiaj sprawdzałem mam C
ja tez zdalam na C, ciesze sie ale jeszcze bardziej ucieszylabym sie z B
moze troche odbiegne od tematu , ale nie zdalam FCE, a mialam zamiar isc na Filolofie.. Teraz chyba nie za bardzo mam po co.. Niech mi ktos powie, jesli wie cos na ten temat.
nie przejmuj sie. Potraktuj porazke na FCE jako porządnego kopa. To dopiero bedzie sukces, jak zdasz egazmy na filologie. Ja tez tak zrobie, bo tez mam zamiar zdawac na fil.ang. NAwet jak nie zdam FCE.
Ja nadal czekam na wyniki...zaczynam sie coraz bac,ale bedzie co bedzie... Tez mam zamiar isc na Filologie,nawet jesli wynik egz bedzie niepomyslny.Zawsze warto probowac.w jakim miescie chcesz studiowac?Jesli moge spytac:-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

Studia językowe