jakie osiągacie wyniki?

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie uzykujecie wyniki z testów na kilka tygodni przed egzaminem- moja średnia wynosi około 70-75.
U mnie to wygląda tak:

Use of English (60-75%)
Wrinting (65-80%)
Listing (60-90%)

pozdrawiam
>Wrinting (65-80%)

Writing

>Listing (60-90%)

Listening

!
Tawanna? Ta sama Tawanna do której pisałem, aby zostać redaktorem Wizji Telewizji?;) "Czarodziejki"?;) Hyhy, co za spotkanie ;)



Co do tematu->są to wyniki (mówię głównie o Use'ie) z oryginalnych testów czy z książkowych? Jak z książkowych to musisz z ok. 10% odliczyć, bo nie umywają się one do oryginalnych z FCE.
Tawanna? Ta sama Tawanna do której pisałem, aby zostać redaktorem Wizji Telewizji?;) "Czarodziejki"?;) Hyhy, co za spotkanie ;)



Co do tematu->są to wyniki (mówię głównie o Use'ie) z oryginalnych testów czy z książkowych? Jak z książkowych to musisz z ok. 10% odliczyć, bo nie umywają się one do oryginalnych z FCE.
Mock examination:

Reading 59%
Writing 85%
Use of English 80%
Listening 77%
Speaking 100%

I am sitting the FCE in March, however.
Hm...

Naprawdę nieźle.

Jednak jedno pytanko:

Czy Reading, Use i Writing były tzw. past papers? To wazne. Jezeli tak, to myślę ze bardzo dobrze ci idzie.

Wydaje mi się jednak, że to 100% ze Speakingu nie jest do konca obiektywne ;)
Czy byly past? Chyba tak, skoro arkusze bylo oryginalne wraz z karta wypelniania.

@ 100% ze Speakingu: tez tak mysle, wszedlem do sali- trzy osoby, strasznie sie zestresowalem. Po wyjsciu mysle: "o kur.. ale zawalilem, 50-60%). :)
Wiesz. Niekoniecznie musiały to być past papers. Answer sheety można przekserować z, chociazby, Virigini Evans-Practise Test for Revised FCE Exam

ale tak czy siak-gratuluję. Bardzo przyzwoite wyniki.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa