wersja B

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
Czy zdawał ktoś wersję B?? i jest w stanie coś powiedzić?? Za zdawałam w zeszłym tygodniu i nie wiele juz pamiętam ale wspólnymi siłami może nam się uda!!!
dla mnie najtrudniejsza byla ostatnia część T/F ale chyba dlatego ze sie wyłączyłam w kilku momentach, a także kilku lektorów mówiło ..bełkotliwie:)
Może zaczniemy od Part 2: project manager, art....
biology
patient
ring
12,000
pottery
jesteście w stanie podać pozostałe odpowiedzi do wersji B lub chociarz ich zamysł
prawie tak samo, nie mialam pottery (dałam chyba museum) i niestety nie pamiętam reszty:(
ja jeszcze miałam raports .... hmm mieliscie cos takiego ?
tak miałam, tylko nie zrobiłam sobie liczby mnogiej:(
wg mnie to nie mialo byc pottery tylko coins (bo bylo co ONA najczesciej znajduje).

A co mieliscie w ostatnim zdaniu o pani archeolog? za nic nie bylem w stanie sie domyslic o co chodzi.

pzdr
aha, niestety nie 'raports' tylko 'reports'
ja tez miałam coins:) a nie pottery, a w ostatnim zdaniu museum, ale nie wiem czy o to chodziło, a wy??
a w pierwszym w drugim zadaniu co napisaliscie? pamiętacie

aha....a jak macie pierwsze zadania bo ja jakoś miałam sporo odpowiedzi B
ja coins nie miałam.....ale coś na p.. napisałam ale nie pamiętam dokladnie.. wogole wydało mi sie to zadanie naparwde trudne...stres mnie chyba pokonał...
W ostatnim museum tez nie miałam....heh...
w pierwszym zdaniu miałam project manager a w drugim ... to nie pamiętam. Part 4 T/F pamiętacie coś? ja miałam 3T i 4F
dwa ostatnie miałam F
tylko 2 odp. mialaś F??? czy tylko te pamietasz?? Ja tez 2 ostatnie miałam F :) a reszta jakoś wymieszane
nie no mialam 4 F i 3 T ale miałąm jakos na zmiane początek .. eh ale dwie jush dobrze ...naszczescie boshe ale mnie to nerwów kosztuje
Jejku, jestem przerażona po listeningu, pisałam go dzisiaj ... było strasznie, jejku ... chlip :( nie wiem czy zdam bo poszło mi fatalnie, zawsze miałam jakieś 80% z listeningów ... a teraz??? nie wiem czy 50 zdołam mieć ....
PART 1- CBBACABA
PART 2- to coordinate, reports, coins, ring, patient, 12.000,00, art, biology, belt.
PART 3- ECAFB
PART 4- TTFTFTF

Prosze o skonfrontowanie ze swoimi...
Part 1 - caba...reszty nie zapisałam i nie pamiętam
Part 2 - opisane powyżej
reszta - same literki niestety nic mi nie mówią
Ja miałam największe problemy z T/F. Które były prawdziwe? Tylko jak możecie, to nie mówcie numerami, bo kolejności juz nie pamiętam, tylko co tam było. I jeszcze w części pierwszej ostatnie (facet gadał z jakąś kobietą o centrum sportowym). Która była do tego odpowiedź? Ale ogólnie myślę, że Listetning nie był taki trudny... za to teraz zaczyna się stres przed Speakingiem....
czesc 4 mam inaczej....u mnie sie chyba o T zaczynało potem F
Ostatnia czesc w moim wykonaniu:
FFFTTTF (albo na odwrot:) )
łaaaaaaaaa szok. sama nie wiem co i jak. najlepiej poszlo mi chyba part 2, tyylko wpisalam pottery a chyba powinno byc coins. co do pierwszego w part 2 to mialam project manager. a reszte to podobnie jak ktos juz wyzej naposal, w ostatnim nie bylo museum tylko belt.
a co do true/false to najwieksze problemy mi to sprawia. ale w kolejnosci mialam takiej :FFTTFTF hmm jakos tak. Z tego co widze i slysze to ostatnie kazdy mial inaczej. Uh a w srode ustny. kto ma na 9:15?
TFTFTFF
wymyslmy cos z tym listeningiem true/false...
na pewno false bylo ostanie, to o tym, ze on byl przekonany, ze delfiny lecza
no tak ostatnie F było . jedno mam dobrze
Ja zaznaczyłam T przy tym, że delfiny mogą sobie swobodnie wychodzić na wolność i przy tym, że ranek jest najlepszą porą do kontaktów z nimi.
ja chyba mialam FFFTFTF czy jakoś tak, na pewno pierwsze trzy F zaznaczyłam i tylko dwa T...
VVVVVVVVVVVV mowisz o speaku w lodzi? sroda 9.15? jesli tak to [gg]
Part 4: F F F T F T F
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |