wersja B

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
no ja mam tak sama jak ewelina...
vvvvvvvv. szkoda ze to byla pomylka... ;/
chyba nie ustalimy jak jest dobrze a narazie tylko sie wzajemnie denerwujemy ;/ Bo ja ledwo zyje...jestem załamana po słuchaniou myslałam ze lepiej mi pojdzie. teraz jak sobie z wami porównałam to mam inaczej ...ehh i wcale mnie to na duchu nie podniosło. i sadze ze to samo czuje czesc osob.

najwazniejsza sprawa skupmy sie teraz na sobocie.....bo to wtedy bedzie chyba prawdziwa wojna ....
ludzie ludziska luzik przeciez uda nam sie to wszytskim zaliczyc obniza prog do 60% i wszyscy zdamy badzmy dobrej mysli:) ostatnia partia mam FTTTFFF hehe dobre nie:P a zamiast reports zapisalem SECRETERY bo nie nei slyszalem tam( moze akurat rozkojarzony bylem):P
Siema, mialem wersje B listeningu w Wawce i w part 4 mialem nastepujace odp FFFTFTF, wiecej grzechow nie pamietam, za wszystkie serdecznie zaluje...
no i tak ma byc! ;P
Słuchajcie, a jaką macie odpowiedź w części pierwszej w ostatnim pytaniu? (facet rozmawiał z jakaś babką o centrum sportowym)
No jasne Aguś, ze tak ma byc ! To nie ulega najmniejszym watpliwosciom :)
Jak mozesz to daj jakis namiar na siebie :-)
jestem z Aga i Echoes! mam nadzieje ze taka byla odpowiedź na part 4!
pzdr!
Też miałam taką samą odpowiedź. Cóż za zbieg okoliczności... :-)
taa zbieg okolicznosci ;P no moze chociaz tego speaka nadrobie...
Mam o le dobrze pamiętam tak samo jak Ewelina, tylko 2 odpowiedzi true....ciezko tez bylo przy ludziach mowiacych o wakacjach. Pamietacie co napisaliscie przy tym golfiscie?
Dzien dobry dzien dobry witam witam chialem podziekowac za wejscie w moja strone ktora pomaga wam w rzeczach codziennych i w zyciu szkoly . sam nie wiem co pisze ale lubie sebastiana chociaz sie nie myje i w niedziele nie ma czasu dla mnie.
Ten wpis jest wyjatkowo na temat. i chce pozdrowic husajna.
kiedy idziemy na blowalka ? jutero wieczorkiem ?
Powiem ci tyle ze mnie migrenia lapie a seba sie juz umyl
ja ide dzisiaj z sushim a w sobote kupujemy pol litra i sie do kogos wbijamy
Dzisiaj mialam listening i mialam wersje B!!!Powtorzyla sie, niestety wczesniej nie czytalam postu na temat tej czesci :-(
U mnie z tym prawda fałsz to wygląda tak: FFTTTFF hehe wszyscy maja inaczej:d
Glupia byla tez part 2 niby raczej wszystko bylo slychac ale troche zagmatwane to bylo
np w tej czesci gdzie kłóciliście sie czy wpisac coins czy pottery to ja wpisalam jedno i drugie. Moim zdaniem ona nie rozgraniczyla wyraznie. W 1 zamiast tego co wy wpisalam excavator bo tam byla mowa o tym i jeszcze inaczej mam co pisala. Wpisalam projects.
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna