statystyki Rzeszów

Temat przeniesiony do archwium.
Wyniki FCE w Rzeszowie w sesji zimowej 2005 przedstawiają się nastepująco:

A - 9,8% (10 os.)
B - 29,1% (30 os)
C - 41,1% (43 os)
Negatywny wynik - 19,4 % (20 os)
Jesteś może z Rzeszowa ?? Orientujesz się może czy na listeningu jest dobre nagłośnienie ??
tak, jestem z Rzeszowa, zdawałam FCE w sesji zimowej. Nagłośnienie jest super, dla mnie było trochę za głośno, ale lepiej tak niż czegoś nie dosłyszeć
a czy jest tak na speakingu ze egzaminatorzy inaczej oceniaja tych co ucza/uczyli sie w promarze a inaczej "neutralnych"?
doszly mnie takie sluchy.
Ja nie uczyłam się w Promarze, ale nie wydaje mi się żeby robiło to jakąś różnicę. Ze speakingu mam "good" a wiem że zrobiłam co najmniej kilka błędów. Przed wejściem do sali egaminacyjnej byliśmy pytani czy znamy osoby, które będą nas egzaminować.
ja słayszałam od osoby pracjujacej w Promarze w moim miescie, ze moze nie oceniaja jakos karygodnie wyzej tych, którzy sie tam uczyli, ale duzo lepiej na nich patrza
Ja chodziłam na kurs do Promaru i mogę powiedzieć, że było warto. Nie wiem czy tak było we wszystkich przypadkach, ale przed speakingiem, byłam pytana czy znam osobę egzaminującą. Tyle mogę powiedziec o sobie. Wiem, że ktoś z kim miałam zajęcia, nie mógł mnie egzaminować. A nagłośnienie faktycznie było aż za dobre. Siedzialam koło grzejnika i przez cały czas był wyłączony, żeby nie szumiał.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa