wlentynki

Temat przeniesiony do archwium.
Hej czy znacie jakies fajnie , krotkie wierszyki walentynkowe w wersji angielskiej ?
A szukalaś w Internecie? 0,18 sekundy to zajęlo.

http://www.google.ca/search?hl=en&q=Valentine+poems&meta=
To teraz mi znajdz nazwe na stop: cynk+ aluminium+magnez+miedz. I powiedz jak to szukalas. Chce polska nazwe. Dziekowac bede za 4-5 godzin, bo teraz lece do stajni.
ZnAl4Cu1, znany jako Z41
ZnAl4Cu3, znany jako Z43
zapomnialas o Mg :-)

Mnie sie udalo ustalic, ze jest to jedna z odmian duraluminium
Ale nam zadala zagwozdke.
f**k

I'm sorry Mg, I didn't mean to snub you. Forgive, please.
dural cynkowy, ale w nim jest też mangan, tak jak w duraluminium
ja znalazlem kombinacje tych czterech pierwiastkow bez manganu - ale i bez konkretnej nazwy.
Dzieki Wam serdeczne za zainteresowanie. Wasza dyskusja naprowadzila mnie na trop jak szukac i mam: znale ( stopy cynku z aluminium plus inne dodatki zaleznie od potrzeb).

" zapomnialas o Mg :-)" - jakze bym smiala!!! Ja o Tobie nie zapominam nawet bedac daleko od tego FORUM. I tylko bez takich tam " cicho, wiem..." , bo to nie ten podtekst.
Pozdrawiam
1. To Ewa zapomniala. Ty jeszcze nie masz u mnie krechy.
2. Chociaż... Bo co to znaczy: "nie zapominam nawet daleko od tego forum". Jakiś wyleniały wałach kojarzy Ci się ze mną?

Acha, pozdrawiam :-)

a do czego byl Ci potrzebny ten stop?
1. Pisz: Eva, bo Ewa to ja.
2. Nie mam wylenialych walachow, nie mam w ogole walachow.
3. Ktos pytal co znaczy: "Zama", a ja wynalazlam tylko sklad chemiczny w obcym jezyku i nie moglam tego nazwac po polsku.

"Ty jeszcze nie masz u mnie krechy" - JESZCZE , mam sie cieszyc?

Co tak chaotycznie myslisz: najpierw pozdrawiasz a potem jeszcze rozmawiasz?

Pozdrawiam
Tak chaotycznie pozdrawiam przepraszam Evę myślę.
Cieple mleko z miodem i do lozka. Trzeba sie wyspac, bo ostatnie Twoje zdanie przypomina:"automatyczne tlumaczenie w programie Translatica". To Twoje: "myślę", to tak troche na wyrost.
Dobranoc
>To Twoje: "myślę", to tak troche na wyrost.

:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja zimowa 2005