poziom FCE a poziom nowej matury

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
Jestem z Nowego Dworu Maz. koło Wawki ;-) Jeśli chodzi o speaking to spoko, powiem szczerze że pytania są łatwe ogólnie i można sie popisac słownictwem. W use of English kuleje na register cloze jeszcze troszke , ale dużo nauki przede mną jeszcze wiec dam rade. Na jaką ocene zdałeś cae i ile się przygotowywałeś?
Jestem z Nowego Dworu Maz. koło Wawki ;-) Jeśli chodzi o speaking to spoko, powiem szczerze że pytania są łatwe ogólnie i można sie popisac słownictwem. W use of English kuleje na register cloze jeszcze troszke , ale dużo nauki przede mną jeszcze wiec dam rade. Na jaką ocene zdałeś cae i ile się przygotowywałeś?
Zdalem na C, relatywnie slabo, ale ucze sie ang. od pieciu lat od zera, i jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, ze na CAE nie koncze, a CPE mam zamiar zdac na A. Ze mna jest tak, ze zaczalem sie uczyc Callanem i uczylem sie przez 3 lata. Dalo mi to bardzo duzo. Pozniej przez rok chodzilem na kurs gdzie indziej, chcac sie przygotowac co FCE. Szlo mi srednio, wiec sie wypisalem i przez rok sie uczylem w domu. Zobaczylem wtedy ze testy z FCE robie ladnie, a z CAE niezle, wiec pomyslalem ze zdam. No i zdalem w sesji wiosennej. Praktycznie jedyne co spapralem to Reading-Borderline. Speaking-Exceptiona, Writing-Exceptional, EiU-takie na linii borderline i good (ale pod good). Czyli jak widac mozna sie przygotowac. Juz Ci pisalem co mi najgorzej poszlo i co musze najbardziej podciagnac =) Nie wiem czy tam u Ciebie jest jakis oddzial BC ale popytaj. Ludziska mawiaja, ze tam przygotowuja profesjonalnie, choc naturalnie sie "profesjonalnie" cenia.
Pozdrawiam,
Dawid
jest w Warszawie niedaleko Dworca Centralnego , od 17 lipca do 4 sierpnia 5 razy w tygodniu po 4 godziny , zyczą sobie 1980 zł :\
Uuu to ja Ci odradzam a) drogo b) duzo nauki w baaardzo krotkim terminie c) dworzec centralny... ogladalem Uwage czy Interwencje-ponoc tam niefajnie =PPP Wydaje mi sie, ze jesli nie znajdziesz niczego w BC to poszukaj po English Unlimited albo innych, renomowanych szkolach. Masz wtedy wieksza szanse na zadowolenie. Takie przyspieszone kursy mijaja sie z celem, na pewno czegos sie nauczysz, ale badzmy szczerzy-wytrzymasz takie tempo i zawsze bedziesz przygotowany z lekcji na lekcje? Ja bym wytrzymal moze tydzien... No ale jak zwykle musisz ocenic sam =) Daj znac co tam postanowiles.
Pozdrawiam,
Dawid
podstawa 94% , rozsz 80% pisemne ;( , no cóż ;P

a jak Tobie poszlo Dawid?
pdst 100 rozszrz 88 Ale daj spokoj nie wspominaj o polskim... 46 % =////
Aaaale Pawel nie mowilem Ci, bede do OKE pisal z tym polakiem =)
I WEZ W OGOLE MNIE NIE WKURZAJ!!!! U MNIE LEDWO CO LUDZIE 60% Z ROZSZ MIELI, WIEC NIE PRZESADZAJ Z LASKI SWOJEJ!!! =)
oo to ja z polaka miałem 61%. Jestem z siebie dumny :-D Wszystko dzięki mojej korepetytorce :)
do OKE ? walcz o swoje, ja z polaka chciałem tylko 30 %, a tu prosze - NIESPODZIANKA :-D
Wiesz, mi sie Polski liczy na studia, wiec musze miec wiecej...
Acha, Pawel. Mowiles ze uczysz sie z Oxford Collocations. Co o tym sadzisz? Dobre to? Bo zdaje sie, ze do CPE bede potrzebowal takiego slownika. I nie bardzo wiem, czy kupowac Oxford czy cos innego...
ucze się z niego. Jest świetny IMHO.

http://www.oup.com/pdf/elt/catalogue/[tel]a.pdf

czek yt ałt =)
Ajf czekt yt ałt ent disajdyt tu baj yt! Senks!!
it costs a fortune, though ;|
82,70 in one of the nearby book shops. I've bought a dictionary that cost about 400,- so this one won't be too unaccessible =)
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

« 

FCE - sesja letnia 2006