Pomóżcie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
PIsze poniewaz mam duzy problem.chce zdawac fce w grudniu 2003 roku ale bardzo sie boje ,jestem osoba bardzo szybko sie poddajaca,szybko sie stresuje i denerwuje.Ucze sie angielskiego juz bardzo dlugo a do fce przygotowywuje sie juz ponad rok ,prywatnie chodzac z kolezanka.Ucze sie bo lubie i chce w koncu zdac firsta.mialam zdac go juz wczesniej ale zawsze albo sie balam,albo nie czulam sie jescze na silach albo z powodu mojego cholernego lenistwa-i z tym mam najwiekszy problem.Nie wiem jak mam wziazc sie do roboty ,jak zaczac sie uczyc -tego wszystkiego,boje sie ze nie dam rady,ze sobie nie poradze.Nie wiem w jaki sposob byloby sie najlepiej uczyc do fce.na lekcjach prywatnych najczesciej robimy listeningi i czasami mowimy,najwieksze problemy mam z ufe-tak mi sie wydaje.prosze napiszcie mi jak mam przysiasc do nauki,od czego mam zaczac sie uczyc i na czym skonczyc ,w jaki sposob najlepiej sie uczyc i jakie ksiazki sa najlepsze aby samodzielnie w domu pracowac,ile czasu mam poswiecac nauce i czego najwiecej sie uczyc.prosze pomozcie mi bo mimo iz mam jeszcze duzo czasu do zdania egzaminu to ja juz sie boje i mysle pesymistycznie.dziekuje bardzo za pomoc.pozdrawiam
Chetnie Ci pomoge.Moj mail: [email] moje gg to: 3868531.

 »

Pomoc językowa