Czara Ognia

Temat przeniesiony do archwium.
Czy może mi ktoś podać link lub przesłąć napisy do filmu harry potter i czara ognia po pl lub po angielsku za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje
A skad masz film, przeciez jeszcze nawet na zachodzie nie lecial (jesli sie nie myle)?
Warner Brother podobnie jak inne wytwórnie tv gdy stworzą film umieszczają go na swoim serwerze który jest chroniony przez wiele haseł itp. tak zwani "Hakerzy" którzy włamują się na takie serwery wsadzają do folderu pobierań programów tak zwanych p2p następnie pobieram to np ja.
:)
Też bardzo bym chciał te napisy jeżeli można to udostępnijcie linka do napisów tu
siemka. jesli masz juz te napisy to bym był bardzo wdzieczny jak byś mi przesłał linka na [email] tez borykam sie z problemem napisów bo bardzo trudno je znależć.z góry wielkie dzieki. narka
Crackerzy, nie hackerzy.
Siemka. Masz już może te napisy?? Też ich potrzebuje. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mi przesłał link moje gg to1275190. Czekam i pozdrawiam
a ja juz w kinie ogladalam ;)
napisy.org - nie skończone:/
Ja też bym poprosił żeby mi ktos wysłał bo film juz mam a napisów nie. [email]
http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Harry+Potter+and+the+Goblet+of+Fire&tp=Harry+Potter+i+Czara+Ognia&k=
HEj a z kad scigneliscie Harego??? POdopowiedźcie mi z kąd mam go wziasc i jak. Bardzo porosze:))))


[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa