Matura i GSCE

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. słuchajcie mam taką sprawę. Mam skończone 18 lat , przyjechałam do UK trzy miesiące temu. Powinnam być teraz w maturalnej klasie ale gdybym nie przyjechałą z moją mamą do UK chyba by mnie wydziedziczyła z rodziny. Jest taka sprawa - uczę się teraz na Level 1 w collegu . po ukończeniu tego kursu chciałabym odrazu podbijać na univerek w kierunku geografii/logistyki. Problem w tym że nie mam matury a siedzenie 3-4 lata w coll żeby zrobić kursy niespecjalnie mi pasuje. Chciałabym zrobić normalnie Polską maturę , teraz moje pytanie : czy jest szkoła gdzieś w okolicach Birmingham / Londynu która oferuje zdawanie Polskiej matury ? Na forach internetowych jest poprostu taki mętlik że ciężko jest coś znaleźć , jedni piszą że trzeba jechać do Polski - inni że można ubiegać się internetowo [ pierwsze słysze?] inni że bez matury a inni że międzynarodówke robić. Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest szansa na zdanie tej matury tutaj w jakiejś szkole czy lepiej już zacząć starać się o korespondencyjną maturę w Polskiej szkole ?

z góry dziękuję za odpowiedź ;)
Pozdrawiam M.