szkola pogimnazjalna w angli

Temat przeniesiony do archwium.
Witam . Nazywam sie Piotr i mam 16 lat mam delemat z wybraniem szkoly po gimnazjum ktore wlasnie koncze w angli , w angli jestem juz ponad rok ale dalej nie czuje sie pewnie z moim angielskim ... . Wybralem juz Colleg (dzial informatyczny) ale zeby sie do niego dostac to potrzebuje (czterech D) ktorych jestem przekonany ze nie zdobede , w tym samyk collegu proponuja mi cos takiego jak zawodowke w polsce (Fundation studies) ale ja chce miec wyszsze wyksztalcenie niz zawodowe i nie wiem co robic , wyslałem o powrocie do polski lecz tez nie jestem pewny czy by mie tam przyjeli do jakiegos technikum , rodzice mowia ze dobrze bedzie skonczyc tutaj wlasnie ta jakby zawodowke i potem w polsce zrobic (techikum wieczorowe) ale ja nie mam pojecia jak postapic .;/ moze mi ktos pomoc ?? bardzo prosze o rade
General Foundation courses are the path to mainstream courses. With the right encouragement and support, some students go on to higher education and diploma courses.


To byl cytat. Ogolnie rzecz biorac jesli slabo znasz angielski to taki kurs przygotowuje cie do dalszej edukacji, nikt przeciez ie kaze ci konczyc tylko tego kurs. W Angli jest o tyle dobrze, ze masz indywidualna droge rozwoju i jesli chcesz sie uczyc to wiele drog stoi przed toba otworem....

Ukoncz ten kurs , podszkolisz angielski i pojdziesz wyzej...
Po pierwsze, narazie konczysz szkole, moze zdobedziesz te wyniki ktore potrzebujesz.
Drugie, Foundation Course - to nie zawodowka i nie wiem kto Ci tak powiedzial. Artur juz napisal co to jest.
Zeby isc na studia musisz miec 'A' levels albo dobre wyniki z Foundation Course.
Na twoim miejscu szlifowalabym ang. do stopnia zeby kiedys zdawac 'A' levels. Zapisz sie do dobrej szkoly na ang.
Lepiej zostan w UK, masz wiecej wyboru po szkole.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia