Obozy językowe na Malcie

Temat przeniesiony do archwium.
Zacznę od tego, że mam nadzieję, że to odpowiedni dział (jestem nowa na forum).
Chciałabym wybrać się na obóz językowy na Maltę, odpowiadający mi znalazłam w ofercia biura Almatur. I tu pytanie do Was - był ktoś z Was na takim obozie? Co powinnam wiedzieć, jak sie przygotować, jak wygląda tam nauka itd?
Z góry dziękuję za opowiedź.
Hello ! Nie byłam na takim obozie językowym ze względów finansowych, ale w teorii to genialne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Grupy na codziennych zajęciach są międzynarodowe, to mi się nabardziej w tym podoba.
Przygotować ?. Klapki, ręcznik i notes. Słyszałam, że takie obozy językowe są bardzo przyjemne. Uczą i bawią. Hehe xD
obozy językowe w ogole są warte polecenia! byłem niegdyś na Węgrzech i bardzo polecam taką formę nauki. Grupy są miedzynarodowe i chcąć nie chcąc zeby sie dogadac musisz używać języka. A ze ludzie nie są fluent tylko kazdy się uczy to jakos latwiej sie przelamac :) i zawsze warto wymienić się kontaktem. Nauka to przeważnie kilka godzin dziennie z lektorem, a pozniej taki obóz - czyli kazdy robi co chce - i tu wlasciwie zaczyna sie prawdziwa nauka i konwersacje bo nikt sie raczej nie alienuje :)
Ale na Węgrzech? Uczysz się węgierskiego?:)
Z tego co wiem te obozy są certyfikowane przez Uniwersytet Maltański. Dodatkowo grupy są międzynarodowe. Więc opłaca się jechać na taki obóz.
Temat przeniesiony do archwium.