książki do gramy

Temat przeniesiony do archwium.
uczę się teraz gramatyki na studiach filologii angielskiej z książki My Grammar Lab advanced
całkiem dobra jest ta książka, wszystko jest wytłumaczone bardzo prosto i klarownie

zaglądam również do książki Hewings'a Advanced grammar in use, wadą tej książki jest to iż zasady są wytłumaczone w trudny sposób a by się dało o wiele łatwiej

jakie inne książki do gramatyki polecacie na poziomie advanced, c1, c2, może też być proficiency chciałbym więcej ćwiczeń porobić i się pouczyć ???
Niektórzy forumowicze i ja też mają do nauki gramatyki taki oto podrecznik:
http://www.empik.com/gramatyka-jezyka-angielskiego-szkutnik-leon-leszek,prod15370054,ksiazka-p?gclid=CMrrpqGqtMICFWL4wgodagYAgQ

Jak na mój gust wszystko jasno i prosto wytłumaczone. ale najlepiej sprawdzić to samemu. Miłego wieczoru!
nickname123

na I roku filologii angielskiej korzystaliśmy z niezłej ksiązki Advanced Language Practice, Michael Vince. Dla kogoś, kto chciałby uporządkować sobie znajomość gramatyki--poza studiami na filologii ang.--polecam podręcznik Grammarway, Jenny Dooley i Virginia Evans.
@madzia
a ktory podrecznik wczoraj cytowalas?
zielonosiwy

a który cytat przeze mnie podany masz na myśli--jeśli ten dot. "sporu" w sprawie artykułu Sziwena, to byłam poza domem i nie miałam dostępu do książek, więc wyszukałam w internecie odpowiednie zagadnienie.
Tytułu tej ksiązki, której fragment znalazłam w Internecie, nie pamiętam, ale znajdziesz to raczej w każdej ksiązce, gdzie Past Perfect jest szeroko omawiany.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie