PYTANIE, important!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanko, znalazłam bardzo fajna stronkę www.friendsabroad.com powiedzcie mi czy ona przypadkiem nie jest płatna?? bo kurcze juz tego nie rozumiem... co tam pisze z tym czlonkostwem:]
weszlam na ta strone. Pisze...Join now - FREE to join.
Nic sie nie placi.
tak pisze na poczatku ale nie wiem co dalej, bo jestem zalogowana. Chcialam wejsc na czat pogadac z kims to sie nie dalo, pisało bym potwierdzala jakies czlonkostwo brazowe albo srebne i pod tym koszty.... prosze o pomoc, zalezy mi na całkowicie bezpłatnej stronce!!
hmm, co tu sie dzieje, dwie osoby pod rzad pisza "tam pisze" ;-)


domena .com = watpliwe, ze za darmo.
pakk czyli jednak platna strona?
wiem tylko, ze na czyms musza zarabiac. przegladnalem ta ich strone i nie znalazlem nic o platnosciach - byc moze trzeba sie zarejestrowac zeby o tym poczytac.
http://www.friendsabroad.com/pl/generic/donate.htm
po kliknieciu na link z upgrade przekierowuje mnie na glowna (the page doesn't exist).
Jeśli szukasz czegoś darmowego to polecam: http://www.sharedtalk.com
no na pewno muszą, własnie z tym upgrade to ja nie wiem... a widzisz są tam jakies koszty podane i tu cytat: To chat with Vino31
you just need to upgrade your membership from as little as half a € per month
na pewno darmowe?? bo wlasnie bardzo interesuja mnie konwersacje z obcokrajowcami;]
czy ktos mi pomoze, moim slabym punktem sa zaimki, mam dopiero FCE:( i nie wiem
czy napisac : in my capacity as Manager czy in my capacity as a Manager, kto mi to wytlumaczy?
dopiero FCE dobre zarty:} wiesz ilu ludzi chcialoby miec FCE;P a tak poza tym twoja odpowiedz troszkę nie na ten temat:P
a moze in my capacity as a Manager at XXX I have worked with XYZ with emplyee XYZ for one year. XYZ has worked in the office as an Accounting Assistant czy as Accounting Assistant, eehhh te zaimki
przepraszam, jestem tutaj pierwszy raz i nie wiedzialam jak wejsc na forum
ok nic nie szkodzi:) wiesz ja jestem na poziomie srednio zaawansowanym wyzszym coś kolo tego, nie jestem pewna twego pytanka nieche ci nic sugerować
jak juz to rodzajnik/przedimek ;-)
pisze list dla fererence letter dla dziewczyny ktora wyjezdza do uk, i nie chce sie osmieszyc....
zwa jak zwa, dla mnie to czarna magia
eeehhhh te przedimki :(
>a moze in my capacity as a Manager at XXX I have worked with XYZ with
emplyee XYZ for one year. XYZ has worked in the office as an
Accounting Assistant czy as Accounting Assistant,
...I write this reference in my capacity as Manager in XXXX(miejsce pracy mozna i adres).
XYZ has worked as an Accounts Assistant for a period of one year (data od-do). Her duties included...
During that time, I have found her to be...
Her reason for leaving was that....
na 100% darmowe!!! A może pogadamy kiedyś przez GG?
Temat przeniesiony do archwium.