Pomoc z niderlandzkim!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 65
Witam wszystkich,
mam to szczęście, że niedaleko mnie mieszka jeden holender i właśnie u niego od 4 lat biorę korepetycje. Jeśli chodzi o książki to używam: \" Gramatyka języka niderlandzkiego z ćwiczeniami\" , \"Mówimy po niderlandzku\" oraz \"Gramatica\".

Pozdrawiam , Kuba
P.S.
Chetnie nawiaze kontakt z osobami uczacymi się tego jezyka.
Posiadam trochę materiałów na wymianę.
mój e-mail : [email]
Znalazłam taką stronkę, może będzie przydatna komus, kto uczy się niderlandzkiego i szuka podręczników! http://www.nederlandsalstweedetaal.nl/cd-roms-at.htm
Ja ze swojej strony chcialam polecic program \"Tell me more\" - jezyk niderlandzki. Niestety nie wyszedl w Polsce. Takze ja ucze sie niderlandzkiego po angielsku, ale do wyboru jest jeszcze francuski, niemiecki i wloski chyba. Na razie bardzo sobie chwale. CHociaz przyznam, ze zazyna mnie ten jezyk. A znam angielski, uczylam sie rowniez niemieckiego. Znajomosc niemieckiego bardzo mi pomaga bo po prostu czasami sie domyslam znaczenia slow. Nie mniej jednak nauka tego jezyka jest dla mnie pewnym wyzwaniem.
Do \"Tell me more\" uzywam jeszcze tej slynnej ksiazki \"Mowimy po niderlandzku\" i posilkuje sie roznymi stronami w sieci - glownie z objasnieniem gramatyki. NIektore sa wymienione juz powyzej.
Aha ucze sie czysto hobbystycznie ;)

Zosia
Cze!

Adresy w sieci:
http://www.learndutch.org - nauka online
http://www.nederland.fm - kanały radiowe live
http://www.nederland.tv - telewizja, nie całkiem live.

Może ktoś wie gdzie można znaleźć w sieci jakieś e-booki po niderlandzku?
Albo może ktoś ma coś takiego u siebie na kompie?

Pozdrowienia
OxO
napisz do mnie bejotka - [email] lub 3937728
czy orientujecie sie jak moge znalezc studia w holandii i jakie musze spelnic warunki
No właśnie... Ja też chciałabym nauczyć się niderlandzkiego. Będę wdzięczna za wszelkie informacje o szkołach w Krakowie - [email]
jak cos bedziesz miała to daj znac tez mnei, [email] z góry dziekuje
Zapraszam na naukę języka niderlandzkiego w Krakowie. Tłumacz przysiegły z uprawnieniami w Holandii, ukończone studia ekonomiczne w Amsterdamie.
Kontakt: [email]
a ja szukam \"native-speakerow\", z ktorymi mozna by porozmawiac po niderlandzku
we Wroclawiu
ktos z Was moze mi pomoc?
szczerze mówiąc to holenderski jest troszke trudny... można zauważyć podobieństwo do niemieckiego w słówkach, które oczywiście mają troche zmienioną forme
halo halo? mozesz mi jakichs blizszych informacji udzielic kaj jest ta szkola na kace (znaczy w katowicach,jesli jestes spoza),bo szukam wszedzie na necie , ale lipa z miodem (taka nalewka)raczej i nie da rady odszukac.
albo ktokolwiek cokolwiek o szkole dutch w katowicach? pzdr
[email]
Witam, moge pomoc w holenderskim, prosze o kontakt emailowy:
[email]
szukam dobrego lektora niderlandzkiego z warszawy [email]
i co - znalazlas kogos?
Hej! A moze ktos z Was kojarzy jakies adresy stron internetowych wspomagajacych w nauce TEGo jezyka???
Co prawda takiej dobrej jak lukar pewnie sie nie znajdzie, he he...:D...ale zawsze cos:) Z gory dzieki za jakies info!
w kazdym regionie Holandii mowi sie troche inaczej, nawet w inny sposob wyglada powitanie. kiedys mieszkalam w regionie Limburg, teraz Brabant i widze pewne roznice. Iza
hej wszystkim,

jestem studentką niderlandystyki w warszawie, po rocznym stypendium w holandii. udzielam lekcji tego języka. mój e-mail to [email]
czy moglby mi ktos powiedziec co trzeba zrobic aby studiowac w holandii?albo prosze o jakies strony internetowe na ten temat.
Właśnie szukam korepetycji z niderlandzkiego albo jakiegoś kursu w Warszawie. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje [email] Pozdrawiam
chętnie pomogę w nauce holenderskiego, pożyczę materiały, podzielę się doświadczeniem!! ja zaczynałam od ksiażki HELP, to jest ksiażka po angielsku do nauki holenderskiego. jest też świetna książka norberta morcińca - gramatyka języka niderlandzkiego z ćwiczeniami. polecam! [email] Gosia z Poznania
Hej, sama szukam informacji na ten temat, jednak nie znalazłam nic konkretnego. Na stronach uniwersytetów często są informacje na ten temat, jakie trzeba warunki spełniać i jakie dać im papiery, najczęściej musi to być certyfikat z języka holenderskiego - jeśli wybierasz studia w tym języku, są również studia po angielsku, oraz dyplom ukończenia liceum. Trzeba sprawdzać bezpośrednio na stronie szkoły - o jaką konkretnie Ci chodzi? Można też wysłać maila z zapytaniem, na pewno odpowiedzą.
bardzo chciałąbym sie nauczyc jezyka holenderskiego ale strasznie trudno znalezc korepetytora za granica. moze mogłabyś mi pomoc. bede wdzieczna za kazda pomoc.
ja niestety mam ten sam problem...czy jest ktos kto moglby mi cos poradzic czy tez doradzic jak najlepiej sie tego jezyka nauczyc?rnbardzo prosze...rnmoj email : [email]
Ja również mam problem z niderlandzkim, mieszkam w Szczecinie i cieżko tutaj kogolowiek znaleść, kto mógłby nauczyć. Jeśli ktoś ma jakieś materiały to bardzo proszę o pomoc. [email]
witam!rnrnczy ktos z was zna kogos kto udziela korepetycji z jezyka holenderskiego na terenie wroclawia?? bede wdzieczna za pomoc :))
hej

ja jezyka uczylam sie wrzucona na gleboka wode - bylam nianka trojaczkow plus 3 latka w Hadze! wyjechalam znajac tylko kilkadziesiat podstawowych slowek poznanych samodzielnie przez Internet a wyjechalam po pol roku....

z certyfikatem szkoly jezykowej dla poczatkujacych, calkiem dobra znajomoscia...
i miloscia do tego jezyka!!!!

Ucze sie poza nim 3 jezykow, ale i tak najbardziej kocham holenderski.

Mieszkam w Poznaniu i szukam szkoly jezykowej badz niedogich korepetycji..

czekam na kontakt

Edyta

[email]
[gg]
662208 373
czy ktos chcialby sobie poklikac po holendersku? jak tak to dajcie znac, mi zalezy zeby nie zapomniec tego jezyka. pozrawiam
moje [gg]
ja ucze holenderskiego przez skype, przez skype jest taniej
zainteresowane osoby prosze o kontakt na [gg]
jest jedna szkoła w której jest niderlandzki w Krakowie, Everest koło ronda Grunwaldzkiego tel [tel], polecam, jest fajnie
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 65

« 

Studia językowe

 »

Nauka języka