Kto jest za???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
Temat za dużo Wam nie mówi, ale chodzi mi o to, żeby rozszerzeczyć strony z niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego choć trochę.
Ja osobiście byłabym niezwykle zadowolona, gdyby były one rozbudowane do tego stopnia, jak strona z angielskiego (to samo napisałam w Księdze Gości). Wiem oczywiście, że Lukar z ekipą nie mogą ot, tak - z dnia na dzień - rozszerzyć strony z tych pozostałych czterech języków, lecz nie wiem, czy w ogóle biorą to pod uwagę.
A wy? Czy wy jesteście za rozszerzaniem pozostałych stron? Proszę, napiszcie!
Umieściłam ten post w dziale "od/do redakcji" ponieważ bardzo chcę, żeby Lukar przeczytał Wasze głosy, będące, mam nadzieję, za rozbudowywaniem tych nie-angielskich, ale także potrzebnych stron.
Aha, i przepraszam za błędy w poście;) Zamiast "rozszerzyć" napisałam "rozszerzeczyć" czy jakoś tak:/
Jestem za! Probuje nauczyc sie hiszpańskiego i uważam, ze powinno sie rozszerzyc wszystkie te działy.
No, ludziska, wpisujcie sie!!!
Ja też!
dziwię się, że Lukar nie usłuchał próśb wielu internautów, którym chodziło o to samo.
Ja też jestem za .Sama próbowałam uczyć się włoskiego i myślałam ,że ta strona umożliwi mi to ,jednak nic z tego bo jest ona za mało rozbudowana.Nawet kiedy chciałam się kogoś zaptytać o coś zazwyczaj nikt mi nie odpisywał bo mało ludzi odwiedza tą stroną więc myśle,że jest to dobry pomysł i przyciągnie więcej ludzi.
Jetsem za prócvz angielskiego zależy mi zwłaszca na języku niemieckim i włoskim pozdrawiam i liczę na rowzoj pozostałych stronek:)
sì, oui, sí, ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem za.
(he, kroi się tu jakieś powstanie językowo-wyzwoleńcze:)
Tez jestem za rozbudowaniem tych stron mi zalezy szczegolnie na niemieckim
No wlasnie. Ja jestem germanistka, a moja corka studiuje anglistyke. czasami tu zagladam. Zazdroszcze jej tak rozbudowanej strony jezyka angielskiego. Pozdrowienia dla wszystkich anglistow i Lukara.
Jak najbardziej jestem za. Uczę się przynajmniej 3 z tych języków, a te strony są nawet fajne. I myślę , że przyda się to nie tylko mi ale i innym osobom.
No i widzisz, Lukar? ;) Jeden dzień i już kilkoro osób. Wpisujcie się dalej!!
Jestem ZA! Dobrze, że założyłaś taki temat postu You've done right thing and I hope Lukar will see effect of your work ;).
P.S. Sorry za pytanie ale czy masz na imie Krystyna? (Twoj nick: Kristin)
A co z językiem rosyjskim? Wbrew pozorom wiele osób uczy się tego języka (w tym ja:) a malo z nim kontaktu. Moze by tak dzial z rosyjskim?
Pozdrawiam
o nie! co to to nie! nie pozwalam .. przynajniej jestem za! zaden rosyjski! Francuski, niemiecki..- to tak.
Sorry a co ci przeszkadza ze sobie bedzie na przyklad taki rosyjski jak nie chcesz to nie musisz tam zagladac a wielu osobom na pewno sie przyda ja sie rosyjskiego nie ucze ale jestem jak najbartdziej za bo wiem ze wiele osob uczy sie tego jezyka a co mi to przeszkadza ze sobie bedzie taki dzial ja tam nie zajrze ale kto inny na pewno tak
Nie, to nie od mojego imienia :)
Popieram Monik2. Ostatnio jest tzw. moda na rosyjski, ale nawet pomijając to, rosyjski i tak jest ważnym językiem. Posługuje się nim mnóstwo osób, w końca Rosja to gigant i jest naszym bliskim sąsiadem ;)
Oczywiście ze o rosyjskim byłoby więcej kłopotu, bo tu się zaczyna od zera, ale warto spróbować.
Jestem absolutely ZA. Niech rozszerzÄ… sie inne dzialy. Jestem tez za utworzeniem strony z rosyjskiego.
Ja też jestem za! Zwłasza jeżeli chodzi o niemiecki i włoski. No i jeszcze prośba o rosyjski! Ale będę cierpliwa bo wiem że to nie jest takie proste.
Ludzie wpisujcie sie czy nikomu prawie nie zalezy na nauce innych jezykow
????????????????????????????????????????????????????????????????????
Wpisujcie się!!! Tak, Anecia1 ma rację mało tu wpisów, jak na taki ważny temat:/ Mam nadzieję, że to się polepszy. I oczywiście jestem za, za i jeszcze raz za - za rozbudowaniem stron z niem., fran., hisz. i wł., no, dodam tu, że mnie najbardziej interesuje niemiecki.
Ale może zacznę się uczyć innych języków? Myśle dość poważnie o rosyjskim, dlatego też jest za utworzeniem tu strony z rosyjskiego.
Pa, pa i jeszcze raz: wpisujcie siÄ™!!!
Trochę realizmu! Myślę, że Lukar dobrze wie, że są osoby zainteresowane rozwojem stron. Może zamiast wpisywać, że chcielibyśmy, aby podstrony innych języków magicznie się rozbudowały, pojawią się w tym wątki osoby, które chcą w tym rozwoju aktywnie pomóc (i to nie tylko działając na forum)? Przypuszczam, że Lukar nie miałby nic przeciwko opublikowaniu nowyc materiałów, gdyby je otrzymał. A z naszej pracy skorzystaliby wszyscy...
Też jestem ZA!!! Bo to są super stronki.....
Tak, Tawananno*, masz rację, ale nie do końca:) Widzisz, niektórzy ludzie może nie są zainteresowani rozwojem stron, ponieważ z nich nie korzystają, lub wręcz sobie tego nie życzą. Podejrzewałam, że dużo będzie za, lecz nie o to tylko mi chodzi. Bo naprawdę chodzi o to, czy wiele ludzi korzysta z tych innych stron. Co z tego, jeśli wszyscy, którzy tu się wpiszą, będą za, a nie będą z nich korzystali? Robota Lukara pójdzie na marne, prawda? Oczywiście cieszę się, że jest tych parę głosów za no i... wpisujcie się dalej!!! ;)
Ja też za!!! I to najbardziej ze wszystkich chyba;) nie, no żartuję.
Super idea (czytaj: sjuper ajdija :)))
Well, siszarpacz_, your punctation marks aren't too well, are they?
I'm writing it in English because it's more comfortable for me. I have no Polish signs on my klawiatura (this I can write in Polish). I'm za :)!!!
I'm very za!!! I'm so za as nobody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oczywiscie jestem za!!!!!!!! oprocz angielskiego ucze sie jeszcze niemieckiego, ale chce sie sama zaczac jeszcze uczyc jakiegos jezyka. a te strony sa swietne dla tych co zaczynaja i dla tych co sie juz ucza. gdyby byly rozwiniete tak jak angielska byloby naprawde super. ja bardzo chcialabym sie zaczac uczyc japonskiego, ale wiem ze stworzenie takiego dzialu byloby naprawde trudne chociaz zachecam do przemyslenia tej sprawy. za strona rosyjska jestem absolutnie za, sama sie go troszke uczylam i z checia bym sobie przypomniala co juz umiem. ale narazie zeby nie przeginac czekam na rozszerzenie pozostalych stron.
ZAaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie ze za!!!!!!!!!!!!
Jestem za. jestem za. jeszcze raz jestem za. To jeden z lepszych tematów, na które trafiłam na tej GENIALNEJ stronie. szkoda że nie ma rosyjsiego. tak trzeba utworzyć stronę z rosyjskim i rozbudować inne!
3majcie się ciepło
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków