Kto jest za???

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
A czemu sam Lukar się na ten temat nie wypowie,bo będziemy tu pisać w nieskończonosć.Ja oczywiście też jestem ZA.!!!!!!!!
Też jestem ZA!!! Szczególnie zależy mi na włoskim i niemieckim!!! A w ogole to pozdrawiam Lukara i jego ekipe za super strone z Angielskiego!!!!!! Całuski
Jestem za!

Mi tez chodzi o to, żeby rozszerzyć strony z niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, a także dodać prawdopodobnie język rosyjski.
Oczywiscie ze jest to brane pod uwage i staram sie caly czas cos robic w tym kierunku. Glownym problemem jest czas - tego nie przeskocze. Jak juz pisalem w innym miejscu serwisami zajmuje sie "po godzinach"...

pozdrawiam i bądźcie cierpliwi (wiem wiem...)
Lukasz
Jestem za rozszerzeniem!!! I za stroną z rosyjskiego!!!
P.s. Na stronę z japońskim, jeśli takowa się pojawi, nie będę zaglądać, gdyż tego języka nie uczę się i nie będę z pewnością uczyć, chociaż sądzę, że niektórzy by się z niej ucieszyli.
Gdy tylko przeczytałam post Lukara, ucieszyłam się. Wspaniale, że on też jest za ;) Jednakże dla niego "bycie za" znaczy robienie coś w tym kierunku.
Skoro Lukar się wypowiedział, temat można byłoby uznać za zamknięty, ale ja pomyślałam o czymś, co podsunęła mi Tawananna*. Może w stronach z niemieckiego i tak dalej (a może też z angielskiego) pojawiłyby się działy, których teraz nie ma w ogóle na żandej z tych stron? Co chcecie, by się pojawiło? A może troszkę, choć ociupinkę pomożemy? Piszcie!
fajnie ze masz takie zdanie o stronce japonskiej mimo ze nie uczysz sie tego jezyka. ja bym naprawde bardzo chciala zeby taka powstala ale oczywiscie nie teraz, juz, od razu. wiem ile to sie schodzi zeby zrobic taka stronke, dlatego nie nalegam. na razie czekam na rozszerzenie stron, ktore juz sa i oczywiscie na czesc rosyjska.

pozdro 4 Lukar
Dobrze, że wpadłaś na pomysł założenia takiego postu. Jestem za rozszerzeniem podstron z niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i utworzeniem strony z rosyjskiego. Będę na pewno zaglądać do strony z francuskiego, na 100%, na inne może też z ciekawości. Oczywiście wiem, że to długo będzie trwać, ale jeśli inne strony staną się bardziej rozbudowane - szczególnie ta z francuskiego - będę skakać do sufitu z radości. Co do japońskiej to raczej nie jestem zainteresowana :/
oOo tak!!! ja tez jestem za rozszerzeniem tych stron :-)
Im będzie ich więcej tym lepiej bo bardzo odpowiada mi ich forma, ale z drugiej strony... jezeli w dziale z niemieckiego jeszcze nie pojawiły się słówka, które dodałam pół roku temu to raczej czarno to widzę :(
Wspaniały pomysł! Jestem za!!!
Bardzo dobry pomysł. Od razu deklaruję, że mam parę ciekawych materiałów i mogę przesłać je Lukarowi. Niemiecka czy francuska stronka nie musi być przecież taka sama, identiko jak angielska, nie?
jeste za , he heeeeeeeeee
Bądźcie realistami. Lukar po uzyskanie certyfikatu CAE założył te stronę i prowadzi ją świetnie. Chwała mu za to. W międzyczasie uzyskał CPE. Serdeczne GRATULACJE!

Jego strona powogła wielu z nas uzyskać upragnone FCE, CAE, niektórym CPE.

DZIĘKUJEMY!

Wierzę, że podstrony niemiecka, francuska i hiszpańska powoli osiagną podobny wysoki poziom. Ale zdąboadźcie się na trochę ciwrpliwości.

Albo, jesli macie takie możliwości namówcie przyjaciół, nauczycieli, lektorów tych języków do współpracy.

cóż nie od razu Paryż i Madryt zbudowano.
ups, musze zdementowac, nie mam CPE :)
Mysle, ze na poczatek moznaby na stronie glownej (jestem troche na bakier z terminologia komputerowa, za co przepraszam) zrobic tak jak na stronie ang czyli powyciagac to co jest w podstronach zeby bylo to widac od razu jak sie tylko wejdzie na strone..wtedy od razu sie wydaje OPTYCZNIE ze jest tego wiecej..no i przyjemniej sie wtedy oglada taka stronke:) mozna na przykład wyciagnac tam i wyszczegolnic certyfikaty, baze korepetycji czy gramatyke... od razu bedzie to fajniej wygladalo:)

bardzo chetnie bym pomogla jesli chodzi o niemiecki ale
a) jestem dopiero w trakcie nauki do ZD
b) nie znam sie na komputerach

pozdrowionka i badzmy cierpliwi :)
Do Lukara:
Wiem ze to nie jest odpowiednie miejsce, ale dlaczego jak wchodze na strone i jestem zalogowana to nie mam polskich liter tylko jakies hieroglify ?:)
pozdrowionka:)
Bejotka, wróciłeś?! To cudownie

P.s. To ta sama Kristin, która założyła ten post, tylko pod innym nickiem, bo ten stary ktoś mi zabrał.
troche nie na czas pisze (moze komus sie jeszcze przyda), ale moze masz ustawione zle kodowanie

wcisnij prawy przcisk myszki-->kodowanie-->europa srodkowa(ISO) powinno byc w porzadku
a jezeli nie pomoze to nie wiem

pzdr 4 all
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków