sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Wroclaw is very interesting place and I'll show you this city with pleasure but it is depend when you arrive to Wroclaw. I'll go away tomorrow and I'll come back to Wroclaw at the end of the september.

Wrocław jest bardzo ciekawym miejscem i z przyjemnością pokażę Ci to miasto, ale jest to zależne od tego kiedy przyjedziesz do Wrocławia. Ja wyjeżdżam jutro i wracam do Wrocławia pod koniec września.

Będę wdzięczna za sprawdzenie tego : )
Wroclaw is (cos tutaj brakuje) very interesting place and I'll show you this city with pleasure (przecinek przed 'but') but it 'is depend' (to jest zle) when you arrive 'to' (tutaj inne slowo) Wroclaw. 'I'll' (popraw, zly czas) 'go' (zle slowo) away tomorrow and I'll (tu cos brak) 'come' (popraw) back to Wroclaw at the end of the 'september' (miesiace piszemy duza litera ZAWSZE).

Mogłabyś mi to napisać w poprawnej już formie? Bardzo proszę. Mimo, że wiem już gdzie są błędy to niebardzo wiem jak to poprawić :/
Wroclaw is a very interesting place and I'll show you this city with pleasure, but it depends on when you arrive at Wroclaw. I'll be going away tomorrow and I'll be coming back to Wroclaw at the end of the September.

Czy teraz jest dobrze?
Ja bym zgubil ON po 'depends', zmienil bym przyimek AT /w pierwszym zdaniu/ na inny i cos zrobil z tym przedimkiem przed 'September'.
edytowany przez fui_eu: 12 sie 2012
Cytat: fui_eu
Ja bym zgubil ON po 'depends'

ale tylko w mowie, bo w pismie czy jezyku formalnym nie nalezy tego robic
Temat przeniesiony do archwium.