Problematyczna sprawa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.
Mam male komplikacje z platnoscia za zakupiony przedmiot na aukcji zagranicznej, zazwyczaj dogadywalam sie prostym dialektem ale teraz musze troszke obszerniej wytlumaczyc sytuacje. Oto ponizszy problem i proba mojego tlumaczenia, Za wszelka pomoc dziekuje! Pozdrawiam Wiolka!

Mam problem z dokonaniem platnosci, za pierwszym razem udalo mi sie wyslac do Ciebie pieniadze, natomiast za drugim razem system paypal odrzucil taka mozliwosc. Wiem, ze akceptujesz inne metody, jednak dla mnie w tym momencie najlatwiej byloby zaplacic poprzez moneybookers, akceptujesz ta metode?

I have some problem with my paypal account now, The first time i can sent money to you, but second time paypal system not accept. I don't know what's going on. I know you accept alternative method but in this moment i can pay via moneybookers, do you accept this method?

Dziekuje za kazda korekte!
I'm having some problems with my paypal account. The first time I managed to send you the money/payment easily, but now paypal system won't let me get through. I know that you accept other pay methods, so what do you think of paying you via moneybrookers? Would that be a problem for you?
Dziekuje :) Dzieki Tobie zrozumie :)
Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie