picture opis krótki

Temat przeniesiony do archwium.
The picture shows some people on a shops.A man is carrying shopping.A womean and two children are sitting on bench.The woman is watching children.The children are eating ice cream.Perhaps they are waiting on father.All people have a good humour.
Odp na pytania:
1.Jak myślisz dlaczego ludzie decydują się na zakupy razem?
2.Czy zgadzasz się że zakupy mogą stać się popularnym wolnym zajęciem dla rodziny,dziś?
Odpowiedzi
1.Personally I think that people who go to shopping together because search advice or help choice clothes.
2.That's right! It seems to me that often go to shopping with families depend ("nas" nie wiem jak po ang).People have fancy buy something new.
niech ktoś sprawdzi proszę.
Mógłby ktoś chociaż przejrzeć to proszę...Sprawdzić tylko.
The picture shows some people 'on a' (tutaj IN) shops.
A man is carrying THE shopping.A 'womean' (ortog- WOMAN) and two children are sitting on A bench. The woman is watching THE children. The children are eating ice creamS. Perhaps they are waiting 'on' FOR THEIR father. All people have a good humour.(a w jaki sposob mozesz to wywnioskowac?)

1.Personally I think that people 'who' (niepotr) go 'to' (niepotr) shopping together because THEY search advice or help WITH THE choice clothes.

2.'That's right!' (nie - zle zdanie - jak ktos sie pyta czy sie zgadzasz, to odpowiadasz, Tak, albo nie - tutaj ...Yes, I agree THAT......AS it seems to me that (tutaj brakuje kto?) often go 'to' (bez tego 'to') shopping with families
depend ("nas"-ON US)
(napisz to cale zdanie po polsku, bo sie zrobil belkot.)

People 'have' (niepotr) fancy buyING something new.
Wydaję mi się że częste chodzenie na zakupy z rodziną uzależnia nas.Ludzie mają ochotę kupować coś nowego. tak chciałam napisać
2.'teraz inaczej...
I consider/thinkl/believe that frequent shopping trips as a whole family may result in a form of addiction to shopping.
People (albo family members) have the inclination/desire to buy something new.
dzien dobry chciałam sie tylko zapytac i prosic o sprawdzenie .

miałam do napisania prace-5 zagadnien napisałam ja tylko chciałam prosic o pomoc czy ja dobrze napisałam

a miałam takie zagadnienia :
1)
musisz pilnie wyjsc wieczorem.napisz wiadomosc do współlokatora:
dokad wychodzisz i w jakim celu
popros o zrobienie zakupów
napisz gdzie połozyłes pieniadze
podaj o ktorej wrocisz i zaproponuj co mozecie zrobic po twoim powrocie


I must go to chemist becouse I would like buy drugs
Please you make shopping
My money are in pink bag at bed.
I go back at 18O'clock.Everning I want go with you at party.

2)zgubiles ksiazke.napisz ogloszenie:

gdzie ja ostatnio miales
opisz jak wyglada
podaj jej jedna bardzo charakterystyczna ceche
podaj informacje o nagrodzie i jak sie z toba z kontaktowac


I loss book in my school
My book is colorful in gold points
Her characteristic feature are colorful pages
For finf my thing I want guarante reward.Please call me My mobile phone 66677778876

3)jestes na wakacjach.napisz pocztówke do znajomych.napisz:
gdzie jestes i z kim
co robicie i jaka jest pogoda
gdzie mieszkasz i jakie masz warunki
obiecaj przysłac najciekawsze zdjecia

I am at holiday in Italy with my boyfriend.
We heve many attractions:swimming pool,everning are party..Weather is cool.
We are in hotel.Conditions are super.In hotel is museum and big restaurant
We promise send interesing photographs.

4) jestes przewodnikiem turystycznym.skonstruuj ankiete skierowana do turystow na temat niedawnej wycieczki.w ankiecie dowiedz sie:
jak podobał im sie standard zakwaterowania
czy zwiedzane miejsca byly interesujace
czy dobrze bawili sie podczas wyjazdu
co chcieliby zmienic

Do you appeal accommodation?
Do visit places be interesing?
Do you good play at departure?
Do you want change?

5)szukasz opiekunki do dziecka.napisz ogloszenie.
kogo szukasz i w jakim wieku
jakie masz wymagania wobec tej osoby
podaj zakres obowiazkow osobie ktora chcesz zatrudnic i godziny pracy
podaj wysokosc wynagrodzenia i jak sie z toba z kontaktowac

I search baby-sitter,woman 25-35 years old.
Woman should be punctual.patiend and opetative.
Your duty it feed and bath my child.Started work 8 o'clock and finish 12 o'clock
Altitude reward it 250Euro /month.My mobile phone 656986654.call me
bardzo prosze o pomoc w sprawdzeniu tej pracy jak najszybciej poniewaz mam ja oddac jutro :( z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
Jak jeszcze raz ktos napisze 'BECAUSE' inaczej jak tak, to bede zrobie sie naprawde niemila dla niego.

1.
I must go to THE chemist 'becouse' (prosze to poprawic i nigdy wiecej tak tego nie pisac' I would like TO buy 'drugs' (lepiej...some medicine)
(a gdzie modal could you...Please 'you make' DO THE shopping
My money 'are' IS (rzecz niepol) in THE pink bag 'at' ON THE bed.
I 'go' WILL BE back at '18O'clock' (niema czegos takigo...tutaj 6p.m. albo 18.oo HRS .'Everning I want go with you at party' (tego zdania nawet nie rozumiem).>

2.
I 'loss' LOST A book in my school
My book is colorful 'in gold points' (nie rozumiem o co tu chodzi)
'Her' (a dlaczego myslisz, ze ksiazka to 'her' a nie 'him'? - ksiazka to IT ..tutaj ITS characteristic feature are THE colorful pages
For 'finf' (co to - FINDING) my 'thing' (O ksiazce mowisz 'thing'!!! -my book) I want TO 'guarante' (ortog) A reward.Please call me ON my mobile
phone 66677778876
3.
Daje mi przyjemnosc, co drugie slowo pisac 'the' i 'a' - prosze sie nauczyc, gdzie one maja byc...
I am atA holiday in Italy with my boyfriend.
We 'heve' (ortog) many attractions:swimming pool,'everning are party' (co to? ...in the everning there are....
We are in A hotel. 'Conditions' (uzyj inne slowo - lepiej facilities) are super.In THE hotel THERE is A museum and A big restaurant
We promise TO send (komu? mam zgadywac?)interesing photographs.

4)
Do you 'appeal' (noe rozumiem uzycia tego slowa w tym zdaniu) accommodation?
ARE THE 'visit places' (zla kol slow ...places you visit 'be'(niepotr) interesing?
Do you 'good play' (co to jest?) at departure?
Do you want change? (ale change czego? pieniedzy? job?)...Tutaj pytanie Is there anything....

5.
I AM searchING FOR A baby-sitter, woman 25-35 years old.
Woman should be punctual, 'patiend' (ortog) and 'opetative'(zle slowo - nie wiem co chcesz przekazac).
Your duty 'it' IS TO feed and bath my child. 'Started work' (SV-najpierw Work starts AT 8 o'clock and WILL finish 12 o'clock
'Altitude' (zle slowo-) reward it 250Euro/month.
bardzo dziekuje a w tym pierwszym Everning I want go with you at party' (tego zdania nawet nie rozumiem).>
chodziło mi ze : wieczorem chce isc z toba na dyskoteke jak to powinno byc? jesli moze mi pani pomoc jeszcze ?
bardzo ci terri dziekuje pozdrawiam goraco :*
>>>Everning I want go with you at party'
IN THE evening, I want TO go with you TO A party...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie