Przepis na danie

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do przetłumaczenia ten przepis:
Przygotowanie: Cebulę i czosnek obrać, oczyścić i posiekać. Na patelni rozgrzać olej,zeszklić cebulę i czosnek. Dodać mięso mielone, podsmażyć cały czas mieszając. Strąki papryki umyć, przepołowić, usunąć pestki. Pokroić w kostkę, razem z przecierem pomidorowym dodać do mięsa. Dusić wszystko razem 5 minut, mieszając. Fasolę osączyć z zalewy, pomidory z puszki pokroić w kostkę. Papryczki chili posiekać. Wszystkie składniki dodać do mięsa i wymieszać. Danie przyprawić przyprawą chili, cukrem i solą. Zagotować,następnie zmniejszyć ogień i gotować jeszcze 15 minut.

Ato moje tlumaczenie:
Onion and garlic peel, clean and chop. On frying pan heat oil, glaze onion and garlic. Add minced meat, fry all time blending. Peppers clean, halve, remove stones. Dice, with paste add to meal. Stew all 5 minutes mixing. Beans pronounce “z zalewy”, Tomatoes with tin dice. Chili peppers chop. All components add to meal and mix. Dish season chili spice, sugar and salt. Boil up, next decrease fire and boil still 15minutes.


Nie znalazłem słowa zalewa.W ogole tlumaczylem to slowo po slowie...prosze ppomoc

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie