Prosba o prztlumaczenie kilku zdan

Temat przeniesiony do archwium.
Prosilabym o przetlumaczenie mi na jezyk angielski tych kilku zdan...z gory wielkie dzieki:*

Brakuje mi mojej siostry.Naszych wspolnych rozmow,żartów.Niestety ona musiała jechać,ponieważ znalazła tam dobrą prace.Mam jednak nadzieje ze niedlugo przyjedzie z powrotem.A do Ciebie mam prosbe:czy moglibysmy sie spotkac w przyszlym tygodniu np.we wtorek.W koncu bysmy porozmawiali na zywo,bo dawno tego nie robilismy.Pozdrawiam Cie serdeczenie i czekam na odpowiedz
rosaires-
prosze nie otwierac nowych tematow, jak to jest tylko dalszu ciag poprzedniego listu ...
Wiem, ze jestes zdolna. Napisz to - my ci poprawimy.
I miss her.I miss for our conversations,jokes.Unfortunatelly she had to go out,because she found good job.
I hope,she will be back soon.I've got a request...Could we meet next week for example on tuesday.We could to talk
on real,because we didn't do it for months.
greetings...and I'm waiting for your answer...
PROSZE O MOZLIWE POPRAWKI..BEDE WDZIECZNA:*
I miss my sister, our talks and jokes. Unfortunately, she had to go, because she's found a well-paid job there. I live in hope/ I hope that she will be back soon.
As for you, I wanna ask you to do sth, I want you to meet up with me on Tusday. We could finally talk in reality, cause it's been a long time since we last spoke. I'm waiting for your message.

Best Rgds.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie