Bardzo bym prosil o przetlumaczenie tego tekstu pi

Temat przeniesiony do archwium.
Otoz mialem wymyslic jakas historyjke zeby uzyc czasow przeszlych ale nie za bardoz idzie mi tlumaczenie : Prosilbym o pomoc

Kiedy podrozowalem z Grecji do Anglii mialem wypadek w autobusie. Jechalem wraz z siostra i słuchałem muzyki. Wycieczke wygralem w konkursie audiotele. Nagle poczulem mocne uderzenie , słuchawki wypadly mi z uszu. Pomyslalem ze uderzylo w pojazd cos. Zaczalem wymiotowac i suzkac siostry. Moja siostra siedziala wczesniej oboko mnie. Na zewnatz wybuchla panika. Widzialem duzego uszkodoznego tira. Znalazlem siostre , wyszlismy z pojazdu. Ludzie opuszczali pojazd. Na zewnarz udzielono mi pomocy medycznej. Pozniej dowiedzialem sie uderzyl tir w tyl autobusu. Uderzenie bylo slabe wiec nikt nie zginal. Po wypadku zakawaterowano nas w hotelu. Postanowilem ze juz nigdy nie ebde pdorozowal autobusem.

Mam tu uzyc 4 czasów Past Simple Past Continous i Past Perfect Simple and Continous. Mam problem z uzyciem tych 4 czasow , jezeli cos nie tak jets w tym po polsku mozna pozmieniac z gory dziekuje

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie