krótki tekst

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
Wiesz, mnie za tłumaczenie żeby było ładnie po polsku płacą niezłe pieniądze. Nie muszę się tutaj dowartościowywać.

Nie ukrywam, że gdybyś nieco inaczej podeszła do sprawy, to dawno temu dostałabyś to tłumaczenie. A tak to przeczytaj sobie jeszcze raz to co ci wyżej napisałam, ubierz to we własne słowa i będzie dobrze.
yes it's your explanation what is the best way to avoid the answer ; but i have one suggestion-you should be more reserved
Monika, zapewniam Cię, że Ty j. polski znasz lepiej niż ja (a każdym razie powinnas) i dlatego też potrafisz zbudowac ładniejsze zdania. Po polsku oczywiscie.
troche zle zrozumiałas- przeczytaj sobie mój pierwszy post którym zaczynałam watek a potem ten drugi-to nie ja zaczełam ta nieuprzejmośc tylko to całe zasciankowe myslenie większosci z tutaj obecnych; a swoją drogą to ten portal deklaruje się jako P-O-M-O-C dla tych którzy tego potrzebują a zwłaszczqa już ten dział; więc nie rozumiem po co osoby które nie chca pomóc wchodza własnie do tego działu????
ewciu:
don't take this the wrong way, but my "spidey senses" are telling me that I don't think she likes you.

Sigh

how's that mood of yours? I'm about to take a stroll...
Och, i jeszcze news dla Ciebie: doskonała znajomosc języka nie przekłada się automatycznie na umiejętnosci tłumaczeniowe. Ja tłumaczyć nie potrafię.

A forum istnieje (jak juz ullak napisała :) dla rozrywki stałych forumowiczów :)
don't take this the wrong way, but my "spidey senses" are telling me
>that I don't think she likes you.
>

Ha ha. Well, what can you expect? She made a fool of herself, so now she has to continue in that fashion. Another option would be to disappear and return under a different nick.
Ja to widzę inaczej - Ewa czegoś nie zauważyła, a ty, zamiast po ludzku wyjaśnić sprawę, pojechałaś po bandzie. Jeśli jesteś nowa na forum, to może najpierw rozejrzyj się trochę, zobacz ile roboty Ewa tu odwala tylko dlatego, że chce, a potem zastanów się, nad treścią, a co najważniejsze, nad sposobem swojej wypowiedzi. Bo wysyłanie na zmywak kogoś, kto zęby zjadł na tłumaczeniu różnym ludziom zawiłości języka angielskiego, jest co najmniej nietaktem.
jak to się mówi "stare wyjadacze nie tylko w urzędach siedzą a klika trzyma sie kupy i od koryta oderwać się nie chce" skoro eva zjada zeby na tłumaczeniu wiec albo jest masochistka ze robi to za darmo albo nie ma nic innego do roboty; Ps. dobra zamykam wątek który rozpoczęłam, na który nikt nie zna odpowiedzi i który niczego pozytywnego nie wnosi bo w koncu czego mozna oczekiwać po 'starych wyjadaczach'-watek zgłosiłam do usuniecia, zycze powodzenia w siedzeniu całymi dniami przed kompem i dowartosciowywania się pseudopomocą.
pierwsze - ten watek nie bedzie usuniety- bo admin. sie nie zgadza.
Drugie - kogo TY nazywasz 'starymi wyjadaczami' - zastanow sie nad twoim tonem i w ogole nad tym, ze inni pomagaja, dlatego, ze jako ludzie chca drugiego czegos nauczyc. Ty moze NIKOMU nigdy reki nie podalas za darmo i moze nigdy tego nie zrobisz, ale 'stare' (no moze to sie do mnie odnosi, bo ja juz mam 80tke na karku) wyjadacze robia to z przyjemnoscia.
p.s. Nikt nie musi sie dowartoscowywac w ten sposob - ja np. wiem kim/czym jestem, a ty, nawet nie dorastasz do stop tych 'starych wyjadaczy'.
Teraz jest koniec watka.
>Teraz jest koniec watka.

Nie jest. Jeszcze savvy tu na pewno cos dopisze.
with his usual eloquence?

zawsze chcesz byc na pierszywm miejscu....tsk,tsk
w tym wypadku, ja tu honory zbieram

wrocilam z spaceru...tulipany kielkuja!!!!
What can I say ?
While it would probably seem a far-fetched conclusion for some(not for me)
I think it all started when Trotsky and his more famous suede-head goatee-framed friend wanted to spread the wealth around in 1917. And they still do in their transmogrified living avatars. Even applying ‘logical positivism' (it's a philosophical term, very interesting, google it ) I can’t think of more satisfactory explanation.
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie