Zdanie

Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna
ang wersja wymaga podszlifowania.
tzn.?
można wytłumaczyć?
There is a place in my heart
just for you, for us
Maybe the world
will be gracious,
AND believe in true love.
before (tu mozna napisac..previously..lately,)
everything was different.
I want to taste
THE bitterness of joy
because 'she' (jakie znowu 'she' - nie rozumiem, tutaj ma byc IT) has it too.
MayBE everything is good
but THERE 'has' ARE defects.
Nobody 'won't to' WILL, nie wiem co ty wypisujesz, jakies kolokw-bledne) change it. (ale mozna napisac.. there are defects that no one can change)
Life is a game,
but love is in us.
So
You 'Grab' (nie za bardzo trafne slowo, moze 'tug') aT your heart,
listen TO the truth.
'She'll' (jakie znowu 'she' od kiedy prawda jest 'she' - co oni was w tych szkolach ucza???? - bo daleko to jest do normalnego ang. tutaj IT WILL tell you everything
nie no spoko. Nie musisz mnie odrazu zjeżdzac, ucze sie i ten portal jest po to, żeby pomagać.
Ps. Jeżeli np zaprzecze słowkiem : nobody, never, to potem(jeżeli np piszę will - to nie pisze won't tylko will) ?
>>>>nie no 'spoko' (C\zy to jest Polskie slowo, bo tego nie rozumiem, nie mam 16 lat zeby uzywac taki jezyk!!). Nie musisz 'mnie odrazu zjeżdzac,' (zacytuj mi dokladnie slowa ktore ja uzylam, zeby 'cie zjezdzac-tylko dokladnie cytowane) ucze sie i ten portal jest po to, 'żeby pomagać'.(nie mow mi, po co ten portal jest- tyle to ja sama wiem)
np. - czego uczą was w tych szkołach uczą, od kiedy prawda jest " she "...
Spytałem, i chce wiedziec jaki popelnilem bląd bez zbędnych komentarzy i wgl. nie wiem po co tu stwarzasz jakis konflikt. Jeżeli nie odpowiada moje pytanie, nie musisz mi pomagać .
Temat przeniesiony do archwium.
31-36 z 36
| następna

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa