help me!

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o pomoc.
Mam napisać 2 wersje zdarzenia, jedna ma być negatywna, jedna pozytywna.
Negatywna
When went to collage I oversleep for important exam. I was very nervous. Unfortunatelly I miss for exam and I had to pass exam another time. (tłumaczenie) : Kiedy chodziam do Liceum zaspałam na ważny egazmin. byłam bardzo zdenerwowana. Niestety nie zdążyłam na egzamin. Ja musiałam zdawać w innym czasie.
Pozytywna
When went to collage I oversleep for important exam.I wasn't what to do. I was nervous but I think "I must I am on time" I ring for my dad. He went to school very fast and I was on time. (tłumaczenie) :Kiedy chodziam do Liceum zaspałam na ważny egazmin. nie wiedziałam co mam robić. byłam zdenerwowana , ale pomyślałam "musze byc na czas". zadzoniłam do mojego taty. On pojechał zawieść mnie bardzo szybko i ja byłam na czas.

Bardzo prosiłam bym o poprawienie błędów, nawet nie chodzi o literówki bardzie o czas bo to mi się bardzo myli. Z góry dziękuje (-:
moim skromnym zdaniem, to będzie jakoś tak


When I was at collage I overslept for an important exam. I was very nervous. Unfortunately I missed the exam and I had to pass it another time.

When I was at collage I overslept for an important exam .I didn’t know what to do. I was nervous but I thought, "I must be on time". I phoned my dad. He drove me to school very fast and I was on time.
edytowany przez calf: 14 lis 2011
When I was at 'collage' (prosze to poprawic) I overslept for an important exam.

When I was at 'collage' (popraw) I overslept for an important exam .
He drove me to school very 'fast' (zla czesc mowy) and I was on time.
1. racja powinno być 'college'
2. Dlaczego fast ma być źle, jesli można spytać?
fast - szybko (adverb)
edytowany przez calf: 14 lis 2011
quickly
fast - z duzą prędkością
quickly - w krótkim czasie
dziękuje
IN college /?/
Cytat: fui_eu
IN college /?/
OK. Znalazlem ze IN jest w AmE. W BrE, it is AT.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie