list do koleżanki- bardzo proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby mi ktoś pomóc napisać list na angielski? Temat jest taki:
Jesteś po raz pierwszy w Londynie. Napisz list do koleżanki z innego miasta w Anglii.
-Powiedz, gdzie jesteś i co tam robisz
-Porównaj Londyn do miejscowości w której mieszkasz na stałe(weź pod uwagę co najmniej dwie rzeczy/dwa aspekty)
-Opowiedz o czymś co kupiłeś wczoraj i opisz tą rzecz
-Zaproponuj koleżance przyjazd do Londynu w określonym terminie.

Bardzo prosze o pomoc.
Napisałam ten list po polsku.

Cześć Judy,
-Właśnie jestem w Londynie u mojej cioci. Przyjechałam do niej na 3 tygodnie aby zapisać się na 2 tygodniowy kurs języka angielskiego, żeby podszkolić swój język.
- Londyn jest wspaniały. Jest o wiele większy niż moje miasto, w którym mieszkam. I o wiele bardziej zatłoczony. W moim mieście nie ma tylu sklepów co tu. Codziennie są jakieś okazje i obniżki aż trudno się nie skusić na którąś z nich.
- Wczoraj byłam w centrum Londynu i tam znalazłam po dużo niższej cenie niż u mnie w Polsce aparat cyfrowy marki Sony. Jest super. Taki mały, a ile potrafi. Jest koloru srebrnego. Ma duży wyświetlacz. Zdziwiło mnie to, że tak mało waży bo jedynie 130g. Już robiłam nim zdjęcia i musze ci powiedzieć, że wychodzą świetnie. Jak tylko przeniosę je na komputer to ci je wyśle.
- Bardzo chciałabym abyś mnie odwiedziła. Mogłybyśmy razem pójść na zakupy do centrum handlowego. Przyjedź do mnie jak najszybciej. Najlepiej w czwartek rano.

Bardzo proszę o pomoc. Musze mieć to na jutro przetłumaczone.
siema ej i co napisał ci ten list ktos? bo ja mam identyczny temat tyle ze na jutro niewiem czy tu zajrzysz akurat dzisiaj ale prosze cie napisz jak cos.!!! była bym bardzo wdzięczna jak bys mi to przesłała!!
siema a moze ma ktos numer gg albo e-maila do tej "magdalenki" ??? co prosiła was o list do kolezanki po angielsku? //bo ja mam taki sam temat -musze napisac taki list na jutro.. jakby ktos ją znał to proszę o jak najszybszy kontakt pod nr. [gg] /czekam/z góry dzieki!!
Mam nadzieję, że osoba, która zawsze to wkleja nie będzie mi miała za złe, że Ją zastąpiłam ;)

Uwaga! Prosimy o NIE proszenie o odrobienie zadań domowych, tłumaczenia długich tekstów oraz inny prośb w których nie widać własnego wysiłku. Takie wpisy na ogół pozostają bez odpowiedzi. Zachęcamy jednocześnie do samodzielnej pracy i prośbe na forum o sprawdzenie - szansa na odzew forumowiczów jest wtedy nieporównywalnie większa :)

Należy wykazać choć trochę własnego wkładu! Jest tu na tym forum wiele osób, które pomoże, poprawi, wyjaśni ... ale nie napisze!
Na pewno nie będzie miała bo ten tekst pokazuje się na czerwono przy zakładaniu nowego tematu ;)

>Należy wykazać choć trochę własnego wkładu!

A tu nawet ma polską wersję i ciężko ją sobie przetłumaczyć. Ehh, daj dłoń to weźmie całą rękę.
> musze napisac

Skoro musisz to napisz i ewentualnie daj do sprawdzenia :-)
comam robic
jesteś po rz pierwszy w londynie . Napisz list do kolezanki z innego miasta w angli
Temat przeniesiony do archwium.