opis zdjecia

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
do opisu mam takie zdjęcie : http://scr.hu/1isg/svrez
Mógłby ktoś pomóc ?
Napisałem coś takiego:
In this photo I can see people. In the foreground I can see women. She's buying tickets. She has a brown jacket and blond hair. Behind the women I can see men. He is waiting to buy a ticket. He has a black jacket. Judging by faces people I think they are very impatient.
edytowany przez blak2323: 30 lis 2014
women, men to liczba mnoga - popraw i daj dobry przedimek
zamiast 'ma kurtkę', znajdź czasownik, który znaczy 'ma na sobie/nosi kurtkę'
judging by faces people = sądząc z twarzy ludzie
In this photo I can see people. In the foreground I can see a women. She's buying tickets. She is wearing a brown jacket. She has blond hair. Behind the women I can see a men. He is waiting to buy a ticket. He is wearing a black jacket. Judging by faces people I think they are very impatient. - to ostatnie zdanie nie wiem jak napisać. Chodzi mi, że sądzać po minach, myślę, że są bardzo niecierpliwi
women, men to liczba mnoga

jak napiszesz
'miny/twarze ludzi' albo 'ich miny/twarze'?
Miny ludzi - Faces of people ?
edytowany przez blak2323: 30 lis 2014
the people
albo
the people's faces

no widzisz, potrafisz.
Czyli to ostatnie zdanie powinno być tak:
Judging by the people's faces I think they are very impatient ?
A co do tego man, woman to bedzie tak:

In the foreground I can see a woman
Behind the a woman I can see a man.
?
the a - to jest zle
reszta ok
Dzięki wielkie
Może patrzę na inne zdjęcie ale kobietę najbardziej w tyle widzę. Naprawdę miny widać u tych ludzi?;)
Przecież kobieta kupuje bilet i jest na pierwszym planie. A co do min, to kobieta w prawym dolnym rogu na to wpłynęła, a tu niestety mi ją ucięło.
Ja widzę automat do biletów (mogłeś coś wspomnieć o tym w opisie) kobieta jest przy automacie. Za nią stoi mężczyzna, trochę ją przysłania, czyli jest bliżej kamery i podobnie jest z trzecim facetem.
Nie wiem. Może źle patrzę;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie