Ja takze list-sprawdzenie ale prosze najladniej :P

Temat przeniesiony do archwium.
chodzilo mi o cos takiego:
Droga Lauro!
Przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalam ale nie mialam duzo czasu.Duzo zmienilo sie ostatnio w moim zyciu.
Chce zebys wiedziala ze zmienilam fryzure.Tak jak mozesz zobaczyc na zdjeciu mam teraz krecone ciemne wlosy.
Wlasnie wrocilam z Hiszpanii.Bylam tam z mama podczas weekendu.Zatrzymalysmy sie w 5 gwiazdkowym hotelu,nad samym morzem.Lezalam na plazy cale dnie.wieczorami chodzilysmy do szkoly tanca gdzie uczylam sie jak tanczyc flamenco.
Poznalam tam cudownego i przystojnego chlopaka.Milo spedzalismy czas na przyklad skakalismy na bungee.To bylo naprawde ekscytujace doznanie.
Co slychac u Ciebie?jestes juz zdrowa?Nie moge sie doczekac kiedy Cie zobacze.Musze teraz konczyc i wracac do pracy domowej.


Dear Laura,
I'm sorry it has taken me so long to write,but I haven't had much time.A lot has changed in my life recently.
This is just to let you know that I have changed my hair style.As you can see in the photo I have now curly,dark hair.
I just went back from Spain where I was at the weekend with my mum.We stayed in a five star hotel,right on the sea.I lay on the beach all day.In the evening we walked into dance school where I have learned how dance the flamenco.
I have met there a lovely and handsome boy.We had so much fun together for example we have bungee jumping.This is realyy exciting experience.
How are you?Are you halthy yet?I look forward to seeing you.I have to finish now and get down to homework.
Write soon and let me know.
Lots of love,
Rachel

bardzo ladnie prosze o sprawdzenie! :)

 »

Pomoc językowa