co to za forum;/

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
po hu tu cos pisac jak nikt nie pomaga;/, tylko to zle poprawiac trzeba chyba jestescie tu taj od tego zeby pomoc i napisac co jest zle i na kierowac czlowieka anie ze za duzo bledow i w du.. miec czyjas prace, a ta praca jest na ocene a nie tylko tak zeby bylo, chyba by sie nie pisalo jak by nie byla potrzebna pomoc !
Nie ma takiego obowiązku. Każdy pomaga ile pomoże, wiele osób pracuje, studiuje, naucza, więc też nie mogą poświęcić maksimum czasu na niesienie pomocy. Choć chcą.
Na co Ty liczysz na tym forum?

Że będziemy za Was rozwiązywać zadania domowe przy ZEROWYM Waszym wkładzie?

Chyba nie sądzisz, że jesteśmy tacy naiwni.

A poza tym, to co napisał merix - my też mamy własne życia i nie siedzimy 24 godziny na dobę odświeżając stronę co kilka sekund, czy aby czasem nie pojawił się nowy post, by od razu na niego odpowiedzieć.
no spoko rozumiem, ale chodzi mi ze jak juz cos ktos napisal ze praca jest zle zrobiona to moze by tak napisal jak poprawić prace a nie ze zaduzo bledow czy cos w tym stylu...
Jak jest info, że jest za dużo błędów, to niech od nowa napisze ze słownikiem oraz kśiążką do gramatyki pod ręką.
no ja tak zrobiłam i co ,znowu ze za duzo bledow to co że ze słownikiem to juz ze nie ma wkaldu wlasnego tak zle i tak nie dobrze;/
Nie moja wina, że by trzeba było całość poprawiać, a my tu za nikogo nie będziemy pisać całości prac.

A poza tym, coś mi się wydaje, że ten Twój tekst jest z translatora.
chyba sam jesteś z translatora;/
i nie poprawaic calosci tylko napisać co poprawic matko takie to trudne
Teraz to raczej zapomnij o pomoc na tym forum :)

Tu się nie obraża forumowiczów :D
Stokrotka, słuchaj merixa i Przemka, bo mają rację. To, że ktoś Ci czasem pomoże, świadczy TYLKO I WYŁĄCZNIE o jego dobrej woli. Powinnaś naprawdę to docenić, w końcu ludzie sprawdzają to za frajer. Więc jak ktoś Ci NIE pomoże, masz pecha... To nie jest ich żadnym obowiązkiem, a jeśli ktoś Ci coś sprawdzi, potraktuj to jako nagrodę. Wydaje mi się, że po dzisiejszym wątku takich nagród już niestety nie otrzymasz. :D No ale cóż,

szczęścia życzę ;)
Zresztą sprawdźcie sami, po co sobie konto założyła... chyba tylko po to, żeby dostawać lepsze oceny w szkole? :> :] :D
sittsam-
no to prosze, na co wlasciwie czekasz? zrob to za nas.
Zyjemy w kraju, gdzie tysiace ludzi zgnielo za to, zebysmy mieli wolne slowo - i komentarze dalej beda. Prosze poprawic natychmiast prace o ktorej asker mowi. Nikt inni za to sie juz nie wezmie.
Ja tu zalozylem jakies 3 dni temu temat z prosba o podanie tytulow dobrych ksiazek o gramatyce angielskiej, typu vademecum.
Nikt tego nie zauwazyl, w zwiazku z czym proponuje zamknac to forum, a Przema zglosilem na policje, poniewaz tam bylo indywidualne pytanie do niego i to byl jego obowiazek odpisac w ciagu ustawowych 15 minut.
Pozdrawiam :)
nie przesadzajcie nikt tu nie ma obowiązku sprawdzać waszych prac jak ktoś bedzie miał ochote to pomoże jak nie to nie =] Jak zakładałam tematy to raz mi ktoś pomógł raz nie i jakoś nie miałam o to do nikogo pretensji =]
Australian pamiętaj, żeby utrzymywać humor na poziomie, przez niektórych może być uznany za złośliwą krytykę;)
Warto też czasem, mówiąc luźniejszym językiem, wyczaić kiedy poprawiacze na ogół się pojawiają :) Gdy uda wam się wbić w tzw. forum prime time, wówczas pomoc nadejdzie szybciej :)
To oglądajcie TV, jak usłyszycie, że policja zatrzymała groźnego bandytę Przemysława J. z Wrocławia, który nie chce w ciągu 15 minut odpowiadać na ŻĄDANIA POMOCY na forum www.ang.pl, to będziecie wiedzieć, że chodzi o mnie :)

A myślałem, że dziś jest 2.IV, a nie Prima Aprilis
no tylko ze jak ktos pisze ze źle to moze by napisal jak poprawic
bo sokro uwaza ze jest praca zła to powinien wiedziec jak poprawic i pomoc
aberdońcyk, jakbyśzauważył, ja sięgłównie powołuję na 1 książkę z gramatyki: Martin Hewings "Advanced Grammar in Use", 2nd edition, Cambridge University Press [zielona okładka]

W książce może nie ma dużo zadań, ale na dołączonym CD jest tego całkiem całkiem.
Bo ludzie lubią widzieć, że ktoś się przykłada. Samo wskazanie błędów, w niektórych pracach, zajęłoby niemalże cały dzień :) Ja rozumiem, że może faktycznie są osoby, którym ten angielski nie idzie w cholerę, ale nikogo nie zwalnia to z obowiązku przykładnego pisania i zamieszczania prac, z prośbą o sprawdzenie, w których rzeczywiście widać tę odrobinę wkładu własnego.

Jeżli ktoś pisze: popraw pracę lub napisz ją od nowa, to znaczy, że praca jest poniżej jakiegoś standardu i poprawiającemu odechciewa się ją sprawdzać, bo musiałby spędzić nad nią sporo czasu. A czas jest w cenie. :)
Jak ktoś pisze, że praca jest zła, to czasem można samemu pogłówkować i poszukać, co może być nie tak we własnej pracy.
Dzieki za info, ja jak narazie sprawilem sobie "Practical Englishe Usage" M. SWAN
ale musze sie jeszcze wzbogacic o kilka, napewno przejrze te wskazane przez Ciebie.
Tez jestem z Wroclawia. :> Ciagle rozkopany?
Stokrotko - prosisz o to, żeby ktoś Ci napisał gdzie są błędy i jak je poprawić. Tyle, że jeżeli praca zawiera ich zbyt dużo (a to się zdarza), tego się po prostu NIE DA sensownie zrobić. W takim wypadku nad pracę trzeba posiedzieć od podstaw, od tego jak tworzy się najprostsze zdania i używa czasów.
A coś takiego że się siedzi i przerabia całą potrzebną do zadania gramatykę to są normalne korepetycje - tego się nie przeprowadza na forum. Ktoś powinien usiąść z Tobą i pomóc Ci się nauczyć. Może popytaj nauczyciela, czy nie prowadzi zajęć dodatkowych? Albo poproś o pomoc kogoż klasy?

Pozdrawiam
J.
* "kogoś z klasy" oczywiście.

J.
dobrze ze Ty sie mnie tak nie czepiasz jak inni,ja tylko chciałam pomocy, no ale widze ze nie da sie...
ok
Tragedia :)

W tym roku mają 15 nowych punktów rozkopać :)
Nie, nie jesteśmy tu od tego. Każdy z nas jest tu dobrowolnie, nie z obowiązku i ma własne życie. Pomaga ile może lub ile chce. A, że praca na ocenę - tak po prawdzie to aby się nauczyć trzeba pracować samemu a nie ściągać z internetu lub odpisywać. Własny wkład jest więc istotny. Kiedy już się trochę natrudzisz i spróbujesz napisać choćby ze słownikiem w ręku - możemy sprawdzić i powiedzieć co jest nie tak. Jeśli teraz nie zaczniesz się uczyć i korzystać z forum na zasadzie TYLKO sprawdzenia czy rozwinięcia umiejętności językowych - w przyszłości będzie tylko trudniej, bo w koncu Twoja klasa (czy grupa) pójdzie językowo na wyższy poziom a Ty zostaniesz na tym samym. W końcu uczyć powinno się dla siebie zatem polecam słowniki i repetytoria, potem forum. A krzyki, przekleństwa i wyrzucanie złości na forum na pewno Ci w nauce nie pomogą.
Pozdrawiam serdecznie.
ja nie moge napisalam SAMA ze slownikiem a ty mi tu wpierasz ze odpisalam czy ściągnęłam z neta;/ ja nie moge wrrr
a tak apropo po co ty sie wypowiadas zna temat mojej klasy;/ co Cie to obchodzi.
Napisalam sama prace i niech mi nikt nie pisze z przepisalam czy cos w tym stylu bo to NIE PRAWDA
jak mam sie nie denerwowac skoro ktos mi cos wpiera co jest nie prawdą
zajrzyj na tamten wątek, coś tam pomogłem, ale musisz sama porządnie dokończyć.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia